31/10/2020
Kochani ,
Nie będziemy się wiele rozpisywać,gdyż nie ma takich słów, które oddadzą to co teraz czujemy.
Z przykrością zawiadamiamy, iż nasza ukochana Bajkolandia zostaje ZAMKNIĘTA.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom, a najbardziej tym "STAŁYM", że byliście z nami i Bajkolandia mogła dawać radość dzieciom!
W tym miejscu DZIĘKUJEMY WAM dziewczyny , bo to WY tworzyłyście z nami to miejsce: Aleksandra Przybylska, Dagmara Kupczak, Angelika Szczepek, Justyna Skoczylas, Aleksandra Moroz, Agnieszka Duks , Alicja Marciniuk, Jadzia Wiśniowska, Joanna Małgorzata,Gosia Kozieł, Monika Filipowicz, Andżelika Parzóch.
Mimo wszystko mamy nadzieję, że idzie nowe i tego się trzymamy!!
Do zobaczenia :)
Ania &Sebastian