24/10/2017
Tym, którzy jeszcze tu zaglądają - polecamy pieczarki😊! I inne przetwory z pasją 😋 Pozdrawiamy i tęsknimy W&S 🍻
https://www.facebook.com/246110959126406/photos/a.247171329020369.1073741828.246110959126406/291193241284844/?type=3&theater
Zjawiskowo piękne... Szalenie dobre...(a wręcz obłędnie pyszne)
Przed Wami PIECZARKI MARYNOWANE ZDANPOLu ☺️😋🍄
I jak ich nie kochać😉?