01/06/2026
🚒 Drodzy Mieszkańcy! 🚒
W czasie zbliżających się uroczystości Bożego Ciała nasi strażacy przeprowadzą zbiórkę środków finansowych przed kościołem na dalszą budowę nowego garażu dla specjalistycznego sprzętu ratowniczego – drabiny mechanicznej.
Rok temu rozpoczęliśmy realizację tej ważnej inwestycji, która ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy i całego regionu. Zakup drabiny mechanicznej był kolejnym ważnym krokiem w rozwoju naszej jednostki oraz zwiększeniu naszych możliwości ratowniczych. Aby jednak sprzęt mógł być właściwie przechowywany i utrzymywany w pełnej gotowości do działań, niezbędne jest wybudowanie odpowiedniego garażu.
Środki na budowę pozyskujemy z wielu źródeł, a szczególne podziękowania kierujemy do Wójta oraz Radnych Gminy za wsparcie i zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia. Niestety, pomimo zabezpieczonych funduszy, dynamicznie rosnące ceny materiałów budowlanych sprawiły, że zgromadzone środki nie wystarczą na zakończenie inwestycji.
Wiemy, że wielokrotnie mogliśmy liczyć na Państwa pomoc i życzliwość. Dzięki Waszemu wsparciu udało się zrealizować wiele ważnych działań dla naszej jednostki. Dziś ponownie zwracamy się z prośbą o pomoc.
🙏 Podczas zbiórki prowadzonej w uroczystość Bożego Ciała będzie można wesprzeć naszą inwestycję dobrowolnym datkiem. Każda przekazana złotówka przybliża nas do zakończenia budowy i dalszego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.
Za okazane wsparcie, dobre słowo i każdą przekazaną pomoc składamy serdeczne podziękowania.
❤️ Razem budujemy bezpieczeństwo naszej społeczności! 🚒
Druhowie OSP