04/06/2026
Przypominamy! 📣 Wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie jest płatny 🇵.
👉 jeżeli opłatę uiścicie w dniu pobytu do godziny 23:59 w urządzeniu do poboru opłat lub przez aplikację – 3️⃣0️⃣ zł,
👉 karnet na 5️⃣ wjazdów – 1️⃣3️⃣0️⃣ zł,
👉 karnet na 1️⃣0️⃣ wjazdów – 2️⃣5️⃣0️⃣ zł,
👉 abonament dla osób zameldowanych na terenie Tarnobrzega – 6⃣0⃣ zł.
👉 abonament dla osób niepełnosprawnych, posiadających ważną kartę parkingową - 0️⃣ zł.
ℹ Najważniejsze informacje:
🟢 Opłata obowiązuje w godz. 8-18. *Jeśli przyjedziecie nad jezioro o 7.00 rano i jesteście kilka godzin, od godz. 8.00 musicie uiścić opłatę.
🟢 Wjazd po godz. 18.00 jest darmowy.
🟢 Pierwsze 30 min jest darmowe – jeśli zmieścicie się w tym czasie z wyjazdem (np. w przypadku podwożenia kogoś) nie płacicie.
🟢 Opłacie podlegają auta oraz motory/skutery o pojemności silnika powyżej 50 cm sześc. (system skanuje numer tablicy rejestracyjnej).
🟢 Opłata jest dzienna. Oznacza to, że w ramach jednej opłaty możecie wjeżdżać i wyjeżdżać z terenów nad jeziorem ile chcecie.
🟢 Korzystając z pola biwakowego – nadal trzeba uiścić dzienną opłatę za auto.
🟢 Opłata abonamentowa dla mieszkańców Tarnobrzega jest sezonowa – nie ważne, kiedy złożycie wniosek, abonament obejmować będzie okres 1 maja – 30 września, pod warunkiem, że wniosek będzie poprawny – potwierdzenie: zameldowania na terenie Tarnobrzega oraz własności pojazdu.
👉 Abonament online można kupić tutaj: https://abonament.mosir.tarnobrzeg.pl/
Natomiast Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu rozpocznie przyjmowanie wniosków "papierowych" o abonament na wjazd na teren Jeziora Tarnobrzeskiego od 4 maja (poniedziałek).
📢 Za wjazd na Jezioro opłatę należy uiścić w DNIU POBYTU do godziny 23:59.
📢 Nie ma obowiązku, by opłatę wykonać w ciągu 30 minut, godziny czy też innego czasu.
📢 W przypadku kolejki do automatu można spokojnie poczekać, aż kolejka będzie mniejsza lub skorzystać z płatności w aplikacji.
📢 NIE MA OBOWIĄZKU umieszczenia wydrukowanego biletu w miejscu widocznym w samochodzie.
📢 Bilet należy zachować w przypadku np. źle wprowadzonego numeru rejestracyjnego w celu ewentualnych wyjaśnień.
📢 Za wjazd na Jezioro należy zapłacić w automacie do poboru opłat lub w jednej z dostępnych aplikacji ⬇️:
✅ Anypark
✅ ePARK
✅ Flowbird
✅ mobiParking
✅ SkyCash