02/10/2019
Nowy rok szkolny rozpoczął się miesiąc temu. Pani dopiero teraz ma chwilę, aby wyjaśnić swoją nieobecność. 😊Od września Grupa Smerfy jest nie obecna w SSP 2. Dlaczego? Drugiego września w życiu Pani przyszła na świat najpiękniejsza istotka na świecie, mała słodka Smerfetka Julia.😍
Kiedy i czy grupa Smerfy powróci tego Pani nie jest w stanie powiedzieć, ale napewno będzie można ją spotkać na korytarzach SSP 2 za jakiś czas😊
Pani chciała również podziękować wszystkim Smerfom i im rodzicom,których miała okazję poznać przez ostatnie 7 lat😊