21/03/2026
Zakończyła się kolejna zbiórka złomu. Udało nam się zebrać ponad 3 tony. Dziękujemy mieszkańcom Wodzicznej, Dzierżążnika, Teklina, Trzcinicy, Ignacówki II i III oraz mieszkańcowi gminy Baranów za przekazany złom. Dziękujemy również Mateuszowi który co roku jeździ z nami swoim traktorem z przyczepami, oraz panu Jasiowi za pomoc w załadunku pieca 💪 🫶 🙂 🚒 🚜 strażakom za poświęcony czas. Pozyskane środki przeznaczymy na doposażenie naszego nowego garażu do którego w najbliższych dniach będziemy się przeprowadzać DZIĘKUJEMY 😁