08/06/2020
Dziękujemy OSP Przydwórz za nominację, wyzwanie przyjęte!
Nominujemy:
OSP Orzechowo
OSP Dębowa Łąka
OSP Jaworze
Pompujemy dla Wojtusia :)
Szczegóły akcji: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge
Zapraszamy do udziału! :)