25/05/2026
W naszej bibliotece odbyły się warsztaty florystyczne- było to międzypokoleniowe spotkanie o układaniu kompozycji kwiatowych. Uczestnicy ze świeżych kwiatów układali bukiety dla bliskich osób. Poznali zasady kompozycji kwiatowych, mogli się zrelaksować i nacieszyć zapachami oraz kolorami.
Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrób to sam, zrób to z nami”
Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych od Dzielnicy Praga-Południe w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji m. st. Warszawy do roku 2030.
S prawa Warszawa