04/04/2026
Kochani! 🌿🐣
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam dużo radości, spokoju i nadziei, która przychodzi wraz z wiosną. Niech ten czas będzie pełen uśmiechu, rodzinnego ciepła i wspólnych chwil przy świątecznym stole 🐰💛
Niech nie zabraknie też góralskiej energii, dobrej muzyki i pielęgnowania naszych pięknych tradycji – nawet tu, w Warszawie! ⛰️🎶
Wesołego Alleluja! 🌼
Związek Podhalan Oddział Warszawa