27/05/2026
🌏✈️ W dniu dzisiejszym, na zaproszenie Węgrowski Ośrodek Kultury nasi Seniorzy mieli przyjemność uczestniczyć w inspirującym wykładzie dr Elżbiety Wnuk-Lisowskiej pt. „Świadomy podróżnik - czyli podróże po Azji Południowo-Wschodniej”.
Podczas spotkania uczestnicy mogli poznać kulturę, tradycje i codzienne życie mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej.
Dziękujemy za niezwykle ciekawe spotkanie i wspólnie spędzony czas! 😊