Magdalena Kot Radna Powiatu Wielickiego

Magdalena Kot Radna Powiatu Wielickiego Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Magdalena Kot Radna Powiatu Wielickiego, Usługi publiczne i rządowe, Tomaszkowice, Wieliczka.

🟠Radna Powiatu Wielickiego🟠Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki 🟠 Dyrektor Wielickiego Centrum Kultury 2018-2024 🟠 Radna Gminy Biskupice 2018-2024

Zginęli, abyśmy mogli żyć...Mieli swoje marzenia, plany, miłości i domy, do których chcieli wracać. A jednak poszli tam,...
11/11/2025

Zginęli, abyśmy mogli żyć...
Mieli swoje marzenia, plany, miłości i domy, do których chcieli wracać. A jednak poszli tam, gdzie czekał ból, strach i ciemność. Nie dla chwały. Nie dla pomników. Dla kolejnych pokoleń - dla nas ❤️

Dziś chodzimy po tej samej ziemi. Oddychamy powietrzem, które mogło zostać nam odebrane. Możemy mówić własnym językiem, kochać własną kulturę, myśleć po swojemu.
To nie jest dar, który spadł z nieba. Pamiętając, nie stawajmy na baczność tylko w sercu. Żyjmy tak, by ich poświęcenie miało sens. By wolność nie była tylko słowem na sztandarach, lecz codziennym wyborem, bycia dobrym, odważnym, uczciwym i świadomym. Pamiętajmy, że wolność nie jest dana raz na zawsze.

Cześć i chwała Bohaterom 🇵🇱
Niech żyje Polska — wolna, dumna, nasza ❤️

11 listopada 2025 r.

15/10/2025
  Gratuluję całej społeczności wspaniałej, nowej, sportowej przestrzeni ❤️
14/10/2025

Gratuluję całej społeczności wspaniałej, nowej, sportowej przestrzeni ❤️

Z wielkim sentymentem uczestniczyłam wczoraj w akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wielickim LO im. Jana Matejki...
14/10/2025

Z wielkim sentymentem uczestniczyłam wczoraj w akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wielickim LO im. Jana Matejki ❤️ Jako Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki oraz absolwentka tej szkoły z dumą obejrzałam występy uczniów w gronie wspaniałych nauczycieli na czele z niezastąpioną Panią Dyrektor ❤️

Podczas spotkania, serdeczne życzenia w imieniu Starosty Powiatu Wielickiego Romana Ptaka i piękne słowa w kierunku społeczności szkolnej skierowała Pani Wicestarosta Ewa Ptasznik :)

Powiat Wielicki

Oficjalne otwarcie nowej hali sportowej przy Zespole Szkół w Gdowie ❤️Gratulacje dla całej społeczności szkolnej oraz ws...
10/10/2025

Oficjalne otwarcie nowej hali sportowej przy Zespole Szkół w Gdowie ❤️

Gratulacje dla całej społeczności szkolnej oraz wszystkich zaangażowanych w powstanie tej wyjątkowej inwestycji! 🎉

Nowoczesna hala sportowa w Gdowie to ogromny krok w rozwoju edukacji, kultury fizycznej i integracji lokalnej społeczności.

Jako Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu jestem dumna, że przy wsparciu Powiatu Wielickiego udało się zrealizować tak potrzebne i piękne przedsięwzięcie💪

Niech to miejsce przez lata służy uczniom i mieszkańcom, rozwijając ich talenty, pasje i marzenia ✨👏

Fot. Powiat Wielicki

Piękne, międzypokoleniowe wydarzenie
01/09/2025

Piękne, międzypokoleniowe wydarzenie

28/08/2025

🌾 𝐃𝐨𝐳̇𝐲𝐧𝐤𝐢 𝐏𝐨𝐰𝐢𝐚𝐭𝐨𝐰𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟓 𝐰 𝐆𝐝𝐨𝐰𝐢𝐞 🌾

Starosta Wielicki Roman Ptak oraz Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas serdecznie zapraszają na tegoroczne Święto Plonów Powiatu Wielickiego, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Gdowie.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 14:30 Korowodem Dożynkowym, który wyruszy z Targowiska „Mój Rynek” (ul. Targowa 14) i przejdzie na Błonia Zarabia. Na jego czele podąży Reprezentacyjna Orkiestra Gminy Gdów, a towarzyszyć jej będzie Kapela Gdowska. 🎺

O godzinie 15:00, na scenie plenerowej na Zarabiu, odprawiona zostanie Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne plony z oprawą muzyczną Chóru „Tutte Le Corde”. Tuż po niej Zespół Regionalny Mietniowiacy zaprezentuje tradycyjny Obrzęd Dożynkowy. 🌾

Na scenie wystąpią również zespoły regionalne z całego powiatu:

🎶 Kapela Gdowska - reprezentacja Gmina Gdów
🎶 Zespół Zagórzanie - reprezentacja Miasto i Gmina Niepołomice
🎶 Mietniowiacy, Kapela Mietniowska, Pogórze Wielickie, Sułkowianie - reprezentacja Miasto i Gmina Wieliczka
🎶 ZPiT „Solny Gościniec” reprezentacja Gmina Biskupice
🎶 Uczniowie z SP w Szarowie – mistrzowie rock’n’rolla akrobatycznego i młode skrzypaczki - reprezentacja Gmina Kłaj

💐 Nie zabraknie tradycyjnych wieńców dożynkowych, stoisk Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi potrawami, wystaw rolniczych, zarówno dawnych jak i współczesnych maszyn oraz pokazów tradycyjnych „omłotów” – dzięki wsparciu KGW Fałkowice.

🫓 Wydarzeniem towarzyszącym będzie VI Festiwal Podpłomyka Plebańskiego – z degustacją podpłomyków według tradycji ks. Karola Wojtyły oraz warsztatami ich wypieku.
Dodatkowo: rękodzieło ludowe, malowanie na szkle, tworzenie elementów strojów regionalnych oraz spotkania z lokalnymi artystami i twórcami.

𝐃𝐨 𝐳𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐰 𝐆𝐝𝐨𝐰𝐢𝐞! 👋

🎉 Radość, zabawa i niezapomniane chwile w Tomaszkowicach ! 🎈Wesołe świętowanie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia z fund...
01/07/2025

🎉 Radość, zabawa i niezapomniane chwile w Tomaszkowicach ! 🎈

Wesołe świętowanie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia z funduszu sołeckiego oraz ogromnego zaangażowania Sołtysa i Radnego Mariusz Nawrot oraz Centrum Kultury Gminy Biskupice ❤️ Dziękujemy za zaangażowanie Przewodniczącej Rady Gminy Biskupice Kinga Dąbrowska !! Dziękuję za poświęcony czas i wiele starań, by ten dzień był wyjątkowy 💚

Na dzieci czekała moc atrakcji:
🎡 dmuchańce
🎲 gry i zabawy
🚗 samochodziki hop&car
🎨 animacje
🔥 pokazy strażackie
🍔 smakołyki
🎧 DJ
🧚‍♀️ bajkowe postacie
💎 tworzenie biżuterii
✨ brokatowe tatuaże

Wydarzenie dodatkowo uświetniły:
🇬🇧 Akademia English Club oraz 🏫 Dwujęzyczne Przedszkole „2 Języki” w Tomaszkowicach, które zapewniły dzieciom mnóstwo zabawy i edukacyjnych wrażeń.

Dziękuję serdecznie wszystkim zaangażowanym – to dzięki Wam, na dziecięcych buziach pojawiło się tak wiele uśmiechów :) 🌟

Gmina Biskupice

👨‍👩‍👧‍👦 🏃‍♀️🏃‍♂️Blisko 300 uczestników wzięło udział w V Bieg Narcyza Jana Turchana - Bieg im. Bł. O. Narcyza Jana Turch...
17/06/2025

👨‍👩‍👧‍👦 🏃‍♀️🏃‍♂️Blisko 300 uczestników wzięło udział w V Bieg Narcyza Jana Turchana - Bieg im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana – postaci szczególnej dla naszej lokalnej społeczności. Człowieka, który swoim życiem dał świadectwo odwagi, wiary i niezłomnej postawy wobec potrzebujących.

Każdy z uczestników, biegnąc w jego imię, podjął symboliczny trud – wysiłek, który przypomina o wartościach wyższych - o wierności, o wytrwałości i o tym, że warto biec… nawet jeśli czasem jest pod górę ❤️

Było pięknie! Wasze uśmiechy, wzajemna motywacja, sportowy duch i obecność całych rodzin – od najmłodszych po Seniorów – to najpiękniejszy ukłon w stronę zaangażowanych w organizację ❤️

Gratuluję każdemu z osobna... Każdemu, kto ruszył się z przysłowiowej "kanapy" – bo jak wszyscy wiemy, kanapa potrafi mieć wyjątkowo silną grawitację 😉

Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia:

🟢Stowarzyszeniu "Hejnał Trąbki"

🟢Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej i Radzie Rodziców SP w Trąbkach,

🟢Gminie Biskupice,

🟢Powiatowi Wielickiemu,

🟢Parafii pw. Św. Marcina w Biskupicach,

🟢Sołectwu Trąbki,

🟢OSP Trąbki i OSP Biskupice.

To zespół cudownych ludzi, którzy wykonali setki telefonów i odbyli mnóstwo spotkań... Dali z siebie wszystko, by dać Wam odrobinę radości

👨‍👩‍👧‍👦 🏃‍♀️🏃‍♂️Blisko 300 uczestników wzięło udział w V Bieg im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana – postaci szczególnej dla...
17/06/2025

👨‍👩‍👧‍👦 🏃‍♀️🏃‍♂️Blisko 300 uczestników wzięło udział w V Bieg im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana – postaci szczególnej dla naszej lokalnej społeczności. Człowieka, który swoim życiem dał świadectwo odwagi, wiary i niezłomnej postawy wobec potrzebujących.

Każdy z uczestników, biegnąc w jego imię, podjął symboliczny trud – wysiłek, który przypomina o wartościach wyższych - o wierności, o wytrwałości i o tym, że warto biec… nawet jeśli czasem jest pod górę ❤️

Było pięknie! Wasze uśmiechy, wzajemna motywacja, sportowy duch i obecność całych rodzin – od najmłodszych po Seniorów – to najpiękniejszy ukłon w stronę zaangażowanych w organizację ❤️

Gratuluję każdemu z osobna... Każdemu, kto ruszył się z przysłowiowej "kanapy" – bo jak wszyscy wiemy, kanapa potrafi mieć wyjątkowo silną grawitację 😉

Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia:

🟢Stowarzyszeniu "Hejnał Trąbki"

🟢Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej i Radzie Rodziców SP w Trąbkach,

🟢Gminie Biskupice,

🟢Powiatowi Wielickiemu,

🟢Parafii pw. Św. Marcina w Biskupicach,

🟢Sołectwu Trąbki,

🟢OSP Trąbki i OSP Biskupice.

To zespół cudownych ludzi, którzy wykonali setki telefonów i odbyli mnóstwo spotkań... Dali z siebie wszystko, by dać Wam odrobinę radości

Adres

Tomaszkowice
Wieliczka
32-020

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Magdalena Kot Radna Powiatu Wielickiego umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Magdalena Kot Radna Powiatu Wielickiego:

Udostępnij