16/12/2025
Zimą najlepiej sprawdzają się proste pomysły ❄️⛸️
Dlatego dzieci i młodzież z Wisły do 18 roku życia mogą korzystać z lodowiska bezpłatnie przez całą zimę. Bez biletów i limitów ☺️
Wystarczy przy kasie okazać Wiślańską Kartę Mieszkańca oraz dokument tożsamości i można ruszać na lód.
Bo zimowe popołudnia w Wiśle najlepiej smakują w ruchu, wśród znajomych i z rumieńcami na policzkach ❄️💙 Korzystajcie!
Tomasz Bujok - Burmistrz Miasta Wisła
Lodowisko Wisła
Informacja Turystyczna Wisła Otwarta Turystycznie
InfoBeskidy.eu
portalox