09/04/2026
Dzisiaj pod biurem Koalicji Obywatelskiej w Wołominie zaprotestowaliśmy przeciwko wprowadzonemu przez rząd systemowi kaucyjnemu, który zrobił z Polaków śmieciarzy, którzy muszą chodzić do sklepów z workami zużytych butelek, żeby odzyskać zabrane im przez państwo pieniądze.
Stop systemowi kaucyjnemu!