Słodki pies na balkonie

Słodki pies na balkonie Jestem Milka. Ta z balkonu ;) Opowiem Wam moją historię, czyli jak do TEGO doszło -nie wiem :D
A potem może jeszcze inne historie...

Kiedy załapiesz się na sesję i masz profesjonalne zdjęcie do rodzinnego 🦮 albumu 👏👏Dziękujemy cioteczkom  .agata 😘😘
07/01/2026

Kiedy załapiesz się na sesję i masz profesjonalne zdjęcie do rodzinnego 🦮 albumu 👏👏

Dziękujemy cioteczkom .agata 😘😘

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam pięknych chwil, które rozgrzewają serca, otulają ciszą i pozwalają dostrzec...
24/12/2025

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam pięknych chwil, które rozgrzewają serca, otulają ciszą i pozwalają dostrzec to, co naprawdę ważne 🎄🎅

Wesołych Świąt 🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄

03/07/2025

Jedenaste urodziny 🥳🥳🥳🥳🥳Jak co roku życzę sobie zdrowia i dobrego żarcia / kolejność dowolna 😅😅😅A imprezować będziemy jak wróci ekipa 🦮🦮z wojaży warszawskich 🌆

Z okazji Dnia Psa najlepszego 🍖🍗🥩 dla wszystkich 🐕‍🦺🦮🐶
01/07/2025

Z okazji Dnia Psa najlepszego 🍖🍗🥩 dla wszystkich 🐕‍🦺🦮🐶

Drodzy mili 🥳😍Razem z naszym nowym kumplem Zającem 🐰życzymy Wam wesołych Świąt Wielkanocnych 🐣🐇🐓 .agata
19/04/2025

Drodzy mili 🥳😍Razem z naszym nowym kumplem Zającem 🐰życzymy Wam wesołych Świąt Wielkanocnych 🐣🐇🐓

.agata

Zanim pani wiosna 🌱🌿🍃zazieleni Trójmiasto zdjęciami  sprzed miesiąca żegnamy panią zimę ❄️ 👋👋👋 Do zobaczenia w grudniu 😅...
20/03/2025

Zanim pani wiosna 🌱🌿🍃zazieleni Trójmiasto zdjęciami sprzed miesiąca żegnamy panią zimę ❄️ 👋👋👋 Do zobaczenia w grudniu 😅( może być też w listopadzie ( jakby co 🤩) )

Dla jednych kwiatki i czekoladki dla innych strzyżenie u cioci Agatki 😎🤦‍♀️ To niesprawiedliwe 🤯 I w ogóle mi się nie po...
08/03/2025

Dla jednych kwiatki i czekoladki dla innych strzyżenie u cioci Agatki 😎🤦‍♀️ To niesprawiedliwe 🤯 I w ogóle mi się nie podobało 🙉

(rymować też się nie miało , jakby co )

Na szczęście Zulki też nie ominęło SPA ( uff)

Ale żeby przegapić Bardzo Ważny Dzień Goldena ⁉️⁉️⁉️⁉️Który był 16 dni temu ? Skandal 🤦‍♀️🤦‍♀️Ktoś wie gdzie  się składa...
19/02/2025

Ale żeby przegapić Bardzo Ważny Dzień Goldena ⁉️⁉️⁉️⁉️

Który był 16 dni temu ?
Skandal 🤦‍♀️🤦‍♀️
Ktoś wie gdzie się składa reklamację na Matkę ⁉️⁉️⁉️

( dodam ,że wtedy wyciągnęła nas z ciepłego domku o 6.05 czyli w środku nocy 🫣 )

Adres

Bohaterów Getta Warszawskiego
Wrzeszcz

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Słodki pies na balkonie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Słodki pies na balkonie:

Udostępnij