01/06/2026
W czytelni naszej Biblioteki 29 maja panowała wyjątkowa atmosfera. Tego dnia gościliśmy laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mój dzień bez ekranu”, którzy wraz z rodzicami z niecierpliwością oczekiwali na oficjalne ogłoszenie wyników.
Po krótkim omówieniu przebiegu konkursu , nastąpiło wręczenie nagród i wszystko stało się jasne.
Karty prezentowe Empiku trafiły do :
🥇 I miejsce – Pola Szczecińska (SP nr 3 w Złotoryi)
🥈 II miejsce – Kornelia Bochra (SP nr 3 w Złotoryi)
🥉 III miejsce – Maja Wojtczak (SP nr 1 w Złotoryi)
Ponadto wyróżnienia otrzymali:
🏅 Tymon Huczek (SP nr 3 w Złotoryi)
🏅 Alex Wypych (SP nr 3 w Złotoryi)
🏅 Gabriela Dziubek (SP w Wojcieszowie)
Wszyscy laureaci otrzymali książki i pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za kreatywność, zaangażowanie i piękne prace pokazujące, jak ciekawie można spędzać czas bez ekranów. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji artystycznych!
📸 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości oraz nagrodzonych prac.