Nie polecam w Zabłudowie

Nie polecam w Zabłudowie NIE POLECAM NIE POLECAM W ZABŁUDOWIE - czyli jakich miejsc czy usług unikać w naszym miasteczku. Napisz do nas wiadomość, a Twoje dobre rady opublikujemy.

⚠️To NIE JEST kolejna recenzja, ani tym bardziej reklama. Tym razem to APEL, bo sprawa jest bardzo poważna.Znam produkty...
27/10/2025

⚠️To NIE JEST kolejna recenzja, ani tym bardziej reklama. Tym razem to APEL, bo sprawa jest bardzo poważna.

Znam produkty marki "Dary Natury" od baaaaardzo dawna, głównie herbatki ziołowe, i dlatego nawet chwili się nie zastanawiałem nad tym, żeby opublikować tego posta - tym bardziej, że to 100% polska firma.🇵🇱

W nocy z piątku na sobotę w "Darach Natury" wybuchł pożar. Całkowicie spłonął budynek produkcyjny i magazynowy wraz ze sprzętem, surowcami, przyprawami i gotowymi produktami.

Straty są OGROMNE.

Dosłownie godzinę temu opublikowali nagranie na swoim FB, gdzie szef firmy momentami mówi łamiącym się głosem o sytuacji, jaka ich spotkała, dziękuje strażakom, bo gdyby nie oni, marka „Dary Natury” z pewnością przestałaby istnieć na zawsze.

Poinformował również, że w związku z tym nikt nie straci pracy, bo pracownicy zostaną przeniesieni do dwóch pozostałych marek, których budynki są w sąsiedztwie - a dzięki strażakom - ocalały.

Powiedział także, że nie organizują żadnych zbiórek, nie proszą o pieniądze.

Poprosił tylko, żeby kontrahenci nie przerywali z nimi kontaktów handlowych, a jeśli ktoś chce ich wesprzeć, to po prostu może kupić ich produkty - co, moim zdaniem, w dobie wszechobecnych zbiórek na wszystko i wszędzie, jest BARDZO UCZCIWYM postawieniem sprawy.

Nie chcą „jałmużny”, chcą po prostu uczciwie zarobić, aby odbudować zakład produkcyjny.

Dlatego, moi Drodzy, każda herbatka czy cokolwiek marki „Dary Natury” kupione od dziś to cegiełka do ich odbudowy. Ich produktów „w rynku” jest bardzo dużo i oczywiście zakup teraz w jakimś sklepie nie da im bezpośredniego zastrzyku pieniędzy, ale wywoła tzw. „ssanie rynku” i większą motywację wśród kupców, hurtowni czy sklepów, aby dalej zamawiać ich produkty - a to już da przełożenie na zyski.

Ewentualnie możecie dokonać zamówienia w ich sklepie internetowym, choć, jak się domyślam, możliwe będą opóźnienia w realizacji. A może i sklep padnie pod naporem zamówień (choć mam nadzieję, że nie) - ale tu już dacie im bezpośredni przychód.

🔗Link do ich sklepu online dołączam w komentarzach⤵️

To 100% POLSKA FIRMA z duszą, która od lat pokazuje, że można tworzyć rzeczy dobre, naturalne i uczciwe. Nie pozwólmy, żeby zniknęli. Czasem właśnie to, co wrzucimy do koszyka, znaczy więcej niż tysiąc słów.

Jeszcze na koniec dodam tu coś osobistego.

Dosłownie miesiąc temu kierownik marketingu Darów Natury napisał do mnie maila, że chcą mi wysłać paczkę swoich nowych produktów, żebym po prostu je poznał. Bez żadnych zobowiązań, bez umów, bez oczekiwań, że je im pokażę czy cokolwiek takiego.

Dostaję takich maili dziesiątki miesięcznie. Nie odpisałem - wiadomość zginęła gdzieś wśród setek innych. Znalazłem ją dopiero w czwartek, a w nocy z piątku na sobotę ich firma spłonęła.

Los potrafi zaskoczyć w sposób, którego nikt by nie przewidział.

Jednego dnia ktoś chce wysłać paczkę z nowymi produktami firmy, w której pracuje, a drugiego - patrzy, jak jego miejsce pracy płonie i niespodziewanie zderza się z lękiem o jutro.

Może właśnie dlatego dziś to piszę. Dziś to ja chcę nadać im paczkę - paczkę dobra, które jest jedyną „rzeczą”, która się mnoży, gdy się ją dzieli.📦❤️

PS Chcę zaznaczyć, że nie mam ŻADNYCH związków z firmą „Dary Natury”, nie zostałem przez nich poproszony o napisanie tego posta ani w żaden sposób wynagrodzony za jego publikację - czy co tam mogą sobie wymyślić poszukiwacze teorii spiskowych.

To mój osobisty apel, bo uważam, że w sytuacji tak poważnej, ZAWSZE warto wspierać polskie marki, które od lat stawiają na jakość i uczciwość. Herbatkę ze zdjęcia kupiłem dziś, wraz z innymi ich produktami, w ramach wsparcia, o które i Was proszę.

Źródło: Pomysłodawcy

Dziś trochę śmieszno, trochę straszno, ale z walorem edukacyjnym. Sytuacja na zdjęciu miała miejsce już jakiś czas temu,...
05/10/2025

Dziś trochę śmieszno, trochę straszno, ale z walorem edukacyjnym. Sytuacja na zdjęciu miała miejsce już jakiś czas temu, ale z racji, że wyświetliła mi się ponownie, nie omieszkam się nią z Wami podzielić.
Na fotografii widzimy strudzonych posłów Jońskiego i Szczerbę z koalicji rządowej. Nie wiem kto jest większym idiotą, Szczerba który rąbie drewno w poprzek czy ludzie, którzy na nich głosowali.
Posłowie chcą ewidentnie polepszyć swój wizerunek i pokazać, że nie boją się ciężkiej pracy. Z uczciwą i ciężką pracą mają tyle wspólnego co Dorota Wysocka Schnepf z rzetelnym dziennikarstwem. Jednakże, żeby nie było, że znęcam się nad ludźmi, którzy znają się tylko na roznoszeniu pizzy i śpiworów, przejdźmy do kwestii merytorycznej.

Z racji, że nikt się mistrzem nie urodził, warto pamiętać o kilku zasadach.
1.Drewno rozłupujemy wzdłuż słojów, a nie w poprzek.
2.Rąbanie drewna na kostce brukowej to kiepski pomysł. Jeśli nie mamy do tego innej przestrzeni, warto podłożyć pod pieniek jakiś stabilny element, np. gumowy dywanik lub płytę osb. Najbezpieczniej jest to robić na gruncie. Może się zdarzyć że podczas celowania siekiera, chybisz, a ostrze siekiery powędruje w dół. Lepszą opcją będzie gdy ostrze wbije się w ziemię zamiast w Twoją stopę lub łydkę.
Oprócz tego w miejscu ustawienia pieńka, całą energię uderzenia pochłania kostka brukowa, która może pękać, lub grunt w tym miejscu będzie się zapadał, jeśli podłoże zostało słabo zagęszczone .
3. Ostra siekiera to dobra siekiera.

Podsumowując nawet tak proste czynności warto robić z głową. Bądź mądry. Nie bądź jak Joński i Szczerba.
Pozdrawiam redaktor naczelny NPWZ

19/03/2024
Nie polecamy gubić portfeli :D Do odbioru w sklepie monopolowym wrzos
29/12/2015

Nie polecamy gubić portfeli :D Do odbioru w sklepie monopolowym wrzos

24/12/2015

Życzymy wszystkim radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :)

14/11/2015

Podobno: "Dzieje się" :D Jak uprzejmie donosi jeden z czytelników. Ktoś, coś?

Nie polecamy wchodzić w konflikt z prawem :Dakcja zatrzymania Zabłudowie
20/05/2015

Nie polecamy wchodzić w konflikt z prawem :D
akcja zatrzymania Zabłudowie

A po urodzinach Zabłudowa :D
26/08/2014

A po urodzinach Zabłudowa :D

08/08/2013

Jeden dzień i na liczniku widnieje 100 polubień-Wielkie Dzięki dla Was ;) Przy okazji zachęcam do udzielania się na stronie poprzez pw ;)

No to tak na rozpoczęcie działalności strony nie polecam jeździć na rowerze po spożyciu ;) skutki na zdjęciu ;) sory za ...
07/08/2013

No to tak na rozpoczęcie działalności strony nie polecam jeździć na rowerze po spożyciu ;) skutki na zdjęciu ;) sory za jakosc-zdjęcie robione z 15 m

Adres

Zabłudow

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nie polecam w Zabłudowie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij