05/06/2026
🎈🌞 Ależ to był dzień! 🌞🎈
Za nami pełen atrakcji i radości Gminny Dzień Dziecka, a my bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, a przy okazji włączyć się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. ❤️
Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Piotrowi Pietrasikowi oraz Zastępcy Burmistrza Arturowi Gromko za włączenie się w akcję głośnego czytania i przypomnienie najmłodszym ponadczasowych wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. 📖✨
Ogromne brawa dla wszystkich dzieci, które z wielkim zaangażowaniem wystąpiły w inscenizacji „Rzepki”. Byliście wspaniali! 🌱👵👴🐱🐕👏
Dziękujemy również za tak liczne odwiedziny naszego bibliotecznego stoiska., gdzie każdy mógł wykonać spersonalizowaną, wyjątkową przypinkę ze swoim zdjęciem. 📸😊
Jeśli wykonaliście u nas swoją przypinkę, koniecznie pochwalcie się nią w komentarzu! Chętnie zobaczymy Wasze pamiątki z tego radosnego dnia. ❤️