09/04/2024
W imieniu swoim i wszystkich kandydatów z KWW Nasza Bezpieczna Gmina dziękujemy za każdy oddany głos!
Jedynym naszym reprezentantem w radzie gminy będzie Zbigniew Ździebło, serdecznie gratulujemy!