24/05/2026
Včeraj smo izvedli gasilsko vajo na temo travniškega požara in zastrupitve osebe z bencinom. Ob prihodu na kraj dogodka smo zavarovali območje, pričeli z gašenjem požara, ter nudili prvo pomoč poškodovani osebi do prihoda nadaljnje pomoči. Namen vaje je bil utrjevanje postopkov ob požarih v naravi ter pravilno ukrepanje ob nevarnih snoveh in poškodbah oseb.
Vaje se je udeležilo 11operativnih gasilcev.