19/04/2018
Ne silite nas voliti nesprejemljive!!! To, da naj se voli najmanj slabe, je samo še ena parola, s katero politika poizkuša zagotavljati visoko udeležbo na volitvah, saj je to nesposobna storiti po pravilni poti. Politikom je verjetno jasno, da nizka udeležba pomeni sporočilo volivcev, da celotna politična scena ne premore pametnih opcij in da je to njihov debakl. Verjetno jim je jasno tudi, da isto pomeni, če na volitvah zmagujejo zunajparlamentarne stranke. Žal pa jim ni jasno, kako po pravi poti zagotoviti zanimanje ljudi in s tem visoko udeležbo, zato nas dobesedno silijo na volitve s parolami o državljanski dolžnosti in najmanj slabih. Več o slednjih si lahko preberete na http://www.snr.si/voliti-nesprejemljive/.
18. april, 201819. april, 2018 Borut TrebšeIzpostavljeno, Politika Kdo še ni slišal znamenite izjave “Volite najmanj slabe”? Še ena od parol, ki jih ljudje preprosto prevzamemo. Kaj pa, če so najmanj slabi še vedno nesprejemljivi? Slovenci smo politično nezreli in pretirano tolerantni. Kl...