19/04/2026
H V A L A, danes smo našteli okoli 200 pohodnikov!
Iskrena hvala vsem pohodnikom – tistim, ki ste z nami hodili prvič, in tistim, ki se vedno znova vračate in ostajate del naše zgodbe.
Težko je verjeti, da je naš pohod letos dopolnil že 18 let.
V vseh teh letih smo z veliko zanosa in srčnosti skušali naš kraj približati širši javnosti – pokazati njegove lepote, odkriti kakšen skrit kotiček in predvsem dokazati, da med nami še kako živi duh Ostrovrharja.
Zdaj, ko je pohod za nami, naj se iskreno zahvalimo vsem tudi iz vrst organizatorja. Hvala prav vsakemu izmed vas, ki ste kakorkoli prispevali – z delom ter časom pri delovnih akcijah in organizaciji, dobro voljo ali preprosto s svojo prisotnostjo na današnjem pohodu. Brez vas tega ne bi bilo, prav vsak je prispeval svoj košček v mozaik.
Se vidimo drugo leto - obljubimo, da se bomo potrudili biti še boljši! 🙂 Veseli bomo tudi vaših fotografij!