01/07/2016
Želim vam lep in uspešen dan ....
»Dragi moji,
to je moje poslovilo od tega kraja. Neskončno cenim pozornost , ki je bila namenjena meni , zlasti v nekaterih trenutkih , ki so bili zelo zabavni.
Jaz nimam namero ostati tukaj, kakor tudi ne priti nazaj, na srečo lahko rečem, da nimam nič proti nikomur ter, da ne odhajam zaradi nekoga posebej.
Prosim vas le, da me ne iščete, ker me ne boste našli, samo tisti, ki so mi blizu vedo, kje in kako me najti.
Želim pojasniti, da bom občutek naklonjenosti in prijateljstva za vsakega izmed vas ohranil tudi v prihodnje, in oprostite mi, če sem v časih nekomu storil nekaj slabega ... odhajam, ker ne sodim sem.
Bodite mi dobro, bodite srečni, želim vam vse najboljše ... «
PS
Pismo katero je El Chapo Guzman pustil v svoji celici, ko je pobegnil iz zapora ...