10/04/2026
Včeraj se je v Čebelarskem razvojno-izobraževalnem centru Gorenjske v Lescah odvijal regijski dogodek Gorenjske regije, namenjen razpravi o pomenu mladinskega dela pri razvoju mladih in lokalnih skupnosti😀.
👉Dogodek, zasnovan v treh vsebinskih sklopih, se je začel z novinarsko konferenco, na kateri so sodelovali župan Občine Radovljica Ciril Globočnik, Kaja Cerar, predstavnica Urada RS za mladino, mag. Maja Hostnik, direktorica Mreža MaMa, Uroš Skrinar, direktor MOVIT, nacionalne agencije programov Erasmus+: Mladina in Evropska solidarnostna enota, in Eva Kotnik, predsednica MSS - Mladinski svet Slovenije. V svojih nagovorih so predstavili vlogo organizacij, ki jih zastopajo, in njihovo funkcijo pri podpori, razvoju in krepitvi kakovostnega mladinskega dela.
Več informacij iz dogodka na povezavi 👇https://www.gov.si/novice/2026-04-09-regijski-dogodek-mladinsko-delo-in-mladi-v-obcini-v-gorenjski-regiji/