30/04/2026
"Carpe diem"
Tudi naši najvišji funkcionarji društva so si vzeli čas, da se malo odpočijejo in si naberejo nove energije za prihajajoče izzive, ki zagotovo že čakajo na izvedbo.
Privoščili so si jadranje po Kvarnerju, mi pa upamo, da se tudi vrnejo in da "ne potonejo" 🤔, saj bo društvo ostalo brez "motorja", ker so vsi gonilna sila vsak na svojem področju... 🤪
Malo šale mora biti, jim pa želimo vse dobro in sporočamo, da se v nedeljo vidimo na redni vaji! 🫡👍