02/06/2026
V Pesju smo odprli prenovljeno dvorano doma krajanov, ki bo odslej še prijetnejši prostor za srečevanja, druženje, praznovanja, društvene dejavnosti in vse tiste trenutke, ki povezujejo skupnost. Zbrane je nagovoril tudi župan Mestne občine Velenje Peter Dermol.
V okviru prenove smo sanirali objekt, povečali dvorano z odstranitvijo vmesne stene, prenovili elektroinštalacije, zamenjali radiatorje in notranje stavbno pohištvo, uredili nove talne obloge ter osvežili prostore s slikopleskarskimi deli. Prenovljena je tudi kuhinja, ki bo omogočala še kakovostnejšo izvedbo različnih dogodkov.
Vsaka takšna naložba je predvsem naložba v ljudi. Veseli nas, da bodo prenovljeni prostori še naprej gostili številna srečanja, dogodke, ustvarjalne ideje in lepe trenutke, ki bogatijo življenje v Pesju.
Hvala vsem, ki ste sodelovali pri prenovi, in vsem, ki ste danes z nami delili veselje ob odprtju. 💛