22/11/2025
Disclamer: Gasilci nikakor ne želimo podpihovati nestrpnosti na socialnih omrežjih, ampak želimo samo razumevanje, da smo v gasilski dom in okolico vložili nešteto prostovoljnih ur.
Zimsko dogajanje na vrtu (travniku) in parkiršču PGD Zaplane! ❄️🚒
Zamislite si, da na VAŠE zasneženo zemljišče, bodisi travnik, bodisi parkirišče pride nekdo z motornim vozilom (avtomobil, kros motor) ter na njemu začne “driftat” oz. se drugače izživljat? 🤔
Najverjetneje vam ne bi bilo všeč, ane? 🫣 Prav tako to ni všeč nam, gasilcem PGD Zaplane, ki se skozi leto trudimo in skrbimo za okolico gasilskega doma, predvsem pa kosimo in urejamo vrt (travnik) za gasilsko veselico, da ni “blaten”. 😕 🌳
Žal smo opazili, da se je v zadnjem času pojavilo kar nekaj oseb, ki so NAŠE površine uporabili za “zimsko izživljanje”. S tem UNIČUJETE okolico gasilnega doma in kot posamezniki mečete SLABO LUČ na krajevno skupnost Zaplane. 😐
👮♀️Storilce oz. starše storilcev (otrok) prosimo, da se nam javijo v zasebno sporočilo in poravnajo povzročeno škodo. V nasprotnem primeru grejo posnetki na PP Vrhnika.
❌ V bodoče vas prosimo, da tega ne počnete več oz. to izvajate kje drugje.
✅ Zapeljite se do Vrhnike / Logatca in najdite prazno parkirišče, kjer lahko brez slabe vesti izvajate tovrstne “zimske radosti”. 😉
Hvala za razumevanje!
Gasilci PGD Zaplane