17/06/2026
Pokračujeme v pravidelných popoludňajších aktivitách. 😊
V stredu sa u nás hrávajú stolové hry. Tentoraz sme si zahrali Dobble, Cink! a Človeče, nehnevaj sa. Nechýbala dobrá nálada, ani zdravá súťaživosť.
V pláne bola aj partia šachu, no pán Karol sa tentoraz nemohol zúčastniť. Nevadí, šachovnica už čaká na najbližšie stretnutie! ♟️
💙 Táto aktivita je súčasťou projektu „Neviditeľní seniori“, ktorý je zameraný na podporu aktívneho života seniorov vo VIVENTI. Projekt podporila