24/06/2026
Strana Demokrati 2023 , najkontrolovanejšia strana na scéne. Vďaka za to.
VEREJNÉ POĎAKOVANIE PRÁVOPLATNE ODSÚDENÉMU ZLOČINCOVI ZOROSLAVOVI KOLLÁROVI 🙋🏻♂️❤️
Právoplatne odsúdený kriminálnik Z. Kollár dal na mňa ako osobu a aj na našu politickú stranu Demokrati trestné oznámenie. V podaní je kadečo: korupcia, legalizácia príjmu z trestnej činnosti, nekalé financovanie politickej strany či dokonca krátenie dane. Kollár sa asi pozrel na svoju “podnikateľskú činnosť” a opísal to do trestného oznámenia proti nám. 😁
Na základe podnetu tohto kriminálnika začali rôzne štátne organizácie hĺbkovú kontrolu mňa ako osoby a aj našej politickej strany. Nepochybujem o tom, že orgány na čele ktorých stoja Ficovi nominanti sa potešili, že majú dôvod na našu šikanu, a tak si ju užívajú…
Veď posúďte sami:
1) Strana Demokrati prechádza už druhou kontrolou z Finančnej správy po sebe, pričom prvá skončila bez akéhokoľvek nálezu. Pýtam sa, ktorá iná strana má kontroly z Finančnej správy? Koľko bolo takýchto kontrol politických strán povedzme za ostatných 10 rokov na Slovensku?
2) Ja osobne prechádzam kompletnou kontrolou z Finančnej správy za roky 2023-2025. Plne spolupracujem, nemám čo skrývať. Akurát sa pýtam, či už všetci podvodníci - DPHáčkári sedia v base a doplatili tie miliardy, ktoré neodviedli do štátneho rozpočtu, keď pokuty dostávajú langošári a hĺbkové kontroly realizujú u malých živnostníkov.
3) Minulý týždeň som bol vypovedať na ÚBOKu v Nitre a práve teraz sedím v Auparku v Košiciach na limonáde po ďalšej výpovedi na ÚBOKu. Opäť, nemám čo skrývať, dane a odvody platím, po Slovensku cestujem rád. Tak ok. Žiaden trestný čin som nespáchal a tak som úplne v kľude. Akurát sa pýtam, či Úrad boja proti organizovanej kriminalite (bývalá NAKA) nemá dôležitejšiu prácu ako sa venovať trápnym podaniam právoplatne odsúdeného kriminálnika Kollára. Za tejto vlády asi nemá…
4) Komisia na kontrolu činnosti politických strán tiež kontrolovala stranu Demokrati a vydala už medzičasom rozhodnutie, že financovanie strany je absolútne čisté a v súlade so zákonom. 👍
5) Rovnako aj auditorka, ktorú menuje Šutajove Ministerstvo vnútra SR, vykonala komplexný audit našej strany s pozitívnym stanoviskom. Bez problémov, v súlade so zákonmi. 👍
6) Pozdravujem tiež SIS. Viacerí ľudia zvnútra nás informujú o tom, že po nás syn otca - mafiána ide ako po údenom. Nech sa páči, poslúžte si. Očistec II. bude výživný určite… Keď začnú ľudia zvnútra svedčiť, bude to naozaj plné zábavy, o tom nepochybujem…✌️
Nuž, ale vrátim sa na začiatok. Chcem teda verejne poďakovať odsúdenému kriminálnikovi Zoroslavovi Kollárovi za to, že vďaka jeho trápno-smiešnym podaniam kadetade, dostaneme od všetkých možných štátnych orgánov pečiatku o tom, že sme nespáchali a ani napáchame trestnú činnosť. Poteší. 👍
Pretože ako ja, tak aj naša strana Demokrati, fungujeme v zmysle zákonov a pravidiel. Lebo ono to síce nie je jednoduché a na Slovensku po 16 rokoch bačovania organizovanej skupiny Smer a spol. a podivných kriminálnikov ako je Kollár ani zvykom, ale dá sa to.
No ale klamal by som, keby som povedal, že sa neteším na obdobie, kedy znovuvytvorená NAKA a obnovený ÚŠP začnú opäť poctivo riešiť zásadnú organizovanú kriminalitu, vrátane bielych golierov z vlády a ich okolia. Keď DPHáčkarski zlodeji nebudú sedieť vo vláde a/alebo zastupovať vládnych predstaviteľov, ale keď budú čeliť spravodlivosti. Keď mafiáni nebudú v médiách sebavedomo smradiť, ale budú smrdieť zo strachu pred spravodlivosťou a potiť sa pred OČTK.
Áno, aj o tom bude Hlboká orba. Nie, nie ako pomsta. Tú som nikdy nepotreboval. Ale ako princíp poctivej spravodlivosti a rovnosti pred zákonom. Pretože občania na Slovensku spravodlivosť vidieť chcú a potrebujú. A keď tí, ktorí za ňu bojujeme, musíme medzičasom strpieť šikanu, buzeráciu a zneužívanie štátnych zložiek proti opozícii, tak ok, do toho som ochotný ísť. ☝🏻
Takže vďaka zločinec Zoroslav Kollár za vaše konanie. Aspoň sa pekne ukazuje, že mafia k mafii sadá a kto za koho kope. Je to najmä smerom k budúcnosti veľmi užitočné 😉
Držme sa priatelia, bude to ešte ťažkých 15 mesiacov. Mafia pôjde do toho naplno. Ale vydržíme a spravodlivosť sa vráti!
PS: Klobúk dole pred tými ľuďmi v uniforme, ktorí ma priamo v areáli polície v Košiciach oslovili, aby mi podali ruku a dokonca sa so mnou odfotili. ❤️ Aj ma to rozosmialo, že sa so mnou fotili úplne priamo a otvorene na polícii. Áno, na polícii, na Finančnej správe, v SIS aj vo VS je stále kopec slušných ľudí. Vydržte priatelia! Viem, že to máte ťažké, ale ten posledný rok tejto mafiánskej zlovlády už vydržíme. A zatiaľ nám prosím pomáhajte dobrými informáciami, presne tak, ako to robíte doteraz. Je to nesmierne dôležité!
Spoločne ich už čoskoro pošleme tam, kam patria! 💪