Mestská plaváreň a kúpalisko Čadca

Mestská plaváreň a kúpalisko Čadca 💦 Mestská plaváreň a letné kúpalisko Čadca
www.plavarencadca.sk
📲 Kontakt: +421 41 4326808, T: 421 948 644 768

09/05/2026
KAPACITA NAPLNENÁ
17/04/2026

KAPACITA NAPLNENÁ

🏊‍♂️ LETNÁ ŠKOLA PLÁVANIA 💦

Máte doma malého plavca alebo plavkyňu? 💦 Nezmeškajte možnosť prihlásiť ich na obľúbený letný kurz plávania, určený deťom od 6 do 15 rokov – pre úplných začiatočníkov aj pokročilých!

📅 Začíname už v utorok 28. apríla 2026!
🕠 Vždy UTORKY a ŠTVRTKY od 16.30 do 18.00 hod.
👥 Kapacita je obmedzená – max. 25 detí!
🔒 Uzávierka prihlášok: piatok 24. 4. 2026 (alebo skôr pri naplnení kapacity)

✅ Deti budú rozdelené do skupín podľa výkonnosti
✅ K dispozícii množstvo plaveckých pomôcok a hračiek
✅ Cena kurzu: 105 € / 15 hodín plávania
✅ Platba v hotovosti, kartou alebo prevodom (podľa pokynov)

📌 Prihlášku si môžete:
✅ stiahnuť z webu (v sekcii súbory na stiahnutie)
✅alebo vyzdvihnúť v pokladni na plavárni
Vyplnenú prihlášku pošlite na [email protected]
alebo prineste osobne.

🎯 V prípade veľkého záujmu bude rozhodovať:
✅ čas doručenia prihlášky a úhrada kurzu

ℹ️ Potrebujete viac informácií?
📧 [email protected]
📞 0948 644 768

Tešíme sa na všetkých malých plavcov! 🌊💙

Viac sa dočítate na https://www.plavarencadca.sk/sluzby/skoly-plavania.html

‼ AQUA AEROBIK - utorok 14.4.2026 je hodina zrušená ‼Vážené zákazníčky,z dôvodu krátkodobej 🤒 PN inštruktorky Aqua aerob...
14/04/2026

‼ AQUA AEROBIK - utorok 14.4.2026 je hodina zrušená ‼

Vážené zákazníčky,

z dôvodu krátkodobej 🤒 PN inštruktorky Aqua aerobiku, bude táto služba v 📅 utorok 14.4. nedostupná.

Za výpadok služby sa ospravedlňujeme, zároveň ďakujeme za pochopenie.

👉 Viac informácií nájdete na https://www.plavarencadca.sk/2026/aqua-aerobik-utorok-14-4-nebude.html

🏊‍♂️ LETNÁ ŠKOLA PLÁVANIA 💦Máte doma malého plavca alebo plavkyňu? 💦 Nezmeškajte možnosť prihlásiť ich na obľúbený letný...
10/04/2026

🏊‍♂️ LETNÁ ŠKOLA PLÁVANIA 💦

Máte doma malého plavca alebo plavkyňu? 💦 Nezmeškajte možnosť prihlásiť ich na obľúbený letný kurz plávania, určený deťom od 6 do 15 rokov – pre úplných začiatočníkov aj pokročilých!

📅 Začíname už v utorok 28. apríla 2026!
🕠 Vždy UTORKY a ŠTVRTKY od 16.30 do 18.00 hod.
👥 Kapacita je obmedzená – max. 25 detí!
🔒 Uzávierka prihlášok: piatok 24. 4. 2026 (alebo skôr pri naplnení kapacity)

✅ Deti budú rozdelené do skupín podľa výkonnosti
✅ K dispozícii množstvo plaveckých pomôcok a hračiek
✅ Cena kurzu: 105 € / 15 hodín plávania
✅ Platba v hotovosti, kartou alebo prevodom (podľa pokynov)

📌 Prihlášku si môžete:
✅ stiahnuť z webu (v sekcii súbory na stiahnutie)
✅alebo vyzdvihnúť v pokladni na plavárni
Vyplnenú prihlášku pošlite na [email protected]
alebo prineste osobne.

🎯 V prípade veľkého záujmu bude rozhodovať:
✅ čas doručenia prihlášky a úhrada kurzu

ℹ️ Potrebujete viac informácií?
📧 [email protected]
📞 0948 644 768

Tešíme sa na všetkých malých plavcov! 🌊💙

Viac sa dočítate na https://www.plavarencadca.sk/sluzby/skoly-plavania.html

Milí návštevníci Mestskej plavárne v Čadci,pri príležitosti Veľkej noci vám prajeme pokojné a radostné sviatky plné poho...
01/04/2026

Milí návštevníci Mestskej plavárne v Čadci,

pri príležitosti Veľkej noci vám prajeme pokojné a radostné sviatky plné pohody, oddychu, úsmevu a krásnych chvíľ strávených s vašimi najbližšími.

Nech vám sviatočné dni prinesú veľa energie, zdravia, šťastia a dobrej nálady, a to nielen počas sviatkov, ale aj v každodenných dňoch.

Ďakujemea tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu. 💙🏊

Veselú Veľkú noc vám praje kolektív Mestskej plavárne v Čadci.

💦 OTVÁRACIE HODINY POČAS VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV 🐣Milí návštevníci,počas Veľkonočných sviatkov, teda od 📅 piatka 3.4. do 📅...
30/03/2026

💦 OTVÁRACIE HODINY POČAS VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV 🐣

Milí návštevníci,

počas Veľkonočných sviatkov, teda od 📅 piatka 3.4. do 📅 pondelka 6.4.2026 vrátane, bude celý objekt plavárne ZATVORENÝ!

Všetky služby budú znova dostupné v plnom rozsahu od 📅 utorka 7.4.2026.
Počas sviatkov taktiež dôjde k menším opravám a údržbe.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu. ☺️

👉 Viac informácií nájdete na www.plavarencadca.sk

Milí návštevníci, z dôvodu odstraňovania poruchy na zariadení SSD budú v piatok 📅 13.3.2026 opätovne prerušené dodávky e...
12/03/2026

Milí návštevníci,

z dôvodu odstraňovania poruchy na zariadení SSD budú v piatok 📅 13.3.2026 opätovne prerušené dodávky elektrickej energie.⚡️

Celý objekt plavárne bude z tohto dôvodu v piatok 📅13.3.2026 ZATVORENÝ. ❌

V sobotu bude OTVORENÉ v štandardnom režime.💦

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.
👉🏻 Viac na www.plavarencadca.sk

08/03/2026

🏊🏻‍♀️ 8. ročník 24hodinovej plaveckej štafety sme odštartovali v piatok 6. marca 2026 💦

Pozrite si s nami malý zostrih, kde sme zachytili jedinečnú atmosféru tohto podujatia, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku. ☺️

www.plavarencadca.sk

❌ ZATVORENÉ - PONDELOK 9. MARCA 2026Vážení zákazníci 💦 mestskej plavárne v Čadci,Spoločnosť SSD nás informovala, že z dô...
07/03/2026

❌ ZATVORENÉ - PONDELOK 9. MARCA 2026

Vážení zákazníci 💦 mestskej plavárne v Čadci,

Spoločnosť SSD nás informovala, že z dôvodu 👩‍🔧⚙️poruchy na zariadení dôjde v pondelok 9.3.2026 k prerušeniu dodávok elektrickej energie. ⚡

Z tohto dôvodu bude objekt plavárne počas celého dňa ❌ ZATVORENÝ.

Všetky služby budú štandardne dostupné znova od utorka 10.3.2026.

👉 Viac na www.plavarencadca.sk

💦 ĎAKUJEME! 💦24 hodinovka je jediné podujatie tohto formátu na Slovensku. ♥️🏊🏻‍♀️Obrovské ďakujem spoluorganizátorom, be...
07/03/2026

💦 ĎAKUJEME! 💦

24 hodinovka je jediné podujatie tohto formátu na Slovensku. ♥️🏊🏻‍♀️

Obrovské ďakujem spoluorganizátorom, bez ktorých by to nešlo.

Ďakujeme mestu Čadca, MPS Čadca a CVČ Čadca za spoluprácu a možnosť zorganizovať opäť toto podujatie.

Ďakujeme tiež sponzorom, ktorí zabezpečili pre účastníkov 🍎 ovocie, 💦 pitný režim, občerstvenie, vitamíny, počas celých 24 hodín.

Taktiež ďakujeme zamestnancom a partnerom mestskej plavárne, ktorí sa s úsmevom na tvári starali počas celého podujatia. ♥️

Potešila nás opäť celkom vysoká účasť, aj keď tento rok sme šli do štafety bez vytrvalostných stálic tohto podujatia, nakoľko viacerí z nich šli súťažiť na iné súťažné podujatie, ktoré sa koná v sobotu 7.3.2026.

Veľké uznanie patrí 🏊🏻‍♀️👏🏻 Jurajovi Gregušovi, ktorý sa obdivuhodne prekonáva každý rok, ale tiež všetkým čo sa zúčastnili a podali skvelé výkony.

Rekord sme teda neprekonali. Jeho prelomenie bude výzvou 9. ročníka štafety, ktorú zorganizujeme v roku 2027. 🤞🏻

Address

Športovcov 1825/2
Cadca
02201

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Mestská plaváreň a kúpalisko Čadca posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Mestská plaváreň a kúpalisko Čadca:

Share