23/12/2024
Pošta Dolné Orešany vám praje krásne
Vianoce 🎄
a teraz trochu osobnejšie:
toto je môj posledný príspevok v tomto profile. Dnes bol môj posledný deň u vás na pošte. ĎÁKUJEM za krásnych 9mesiacov, ktoré som u tu mohla stráviť. Ďakujem, že ste boli trpezliví, chápaví a dobrí na mňa 😉 bolo mi u vás výborne ❤️
🎄 ŠŤASTNÉ A VESELÉ 🎄