19/02/2021
Ahojte! 👋😊
Radi by sme s vami zdielali krátke myšlienky z našich online stretiek.
Dnes sme sa bavili o službe, o tom, aké je dôležité slúžiť si navzájom a to aj v tomto čase, kedy nemáme možnosť stretávať sa naživo.
Galaťanom 6, 9-10 hovorí: "Neúnavne konajme dobro, lebo ak neochabneme, budeme v pravom čase žať. Kým teda máme čas, robme dobre všetkým, ale najmä členom rodiny veriacich."
Aj v Biblii sa píše o tom, aby sme sa navzájom povzbudzovali a my vás chceme povzbudiť aspoň takýmto spôsobom. Pán Boh na nás nezabúda, stále je s nami a v pravý čas uvidíme ovocie našej služby. Konajme dobro, nestrácajme vieru, šírme lásku a využívajme aj tento čas najlepšie ako vieme. 😊
Buďte požehnaní priatelia! +