08/10/2022
Pri tvorbe nášho programu sme mysleli aj na bezpečnosť najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky - chodcov. 🚶
Celé znenie na www.hlavnemestokosice.sk 👈
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=136669119109766&id=100083000341367
BEZPEČNOSŤ CHODCOV MUSÍ BYŤ ABSOLÚTNOU PRIORITOU 🚶
Po nedávnych tragických udalostiach a nehodách na slovenských cestách sa opäť rozprúdila spoločenská diskusia, ktorá sa dotkla aj témy bezpečnosti chodcov. Samozrejme, hneď sa objavili bombastické riešenia od niektorých politikov, ktorí sľubujú okamžité výsledky. 🤦
Keď ale utíchnu vášne, zistíme, že ide o systémový problém. Na jednej strane existuje veľa vodičov, ktorí sadajú za volant opití. 😠
Na druhej strane, nielen v Košiciach sa, žiaľ, dlhodobo zvýhodňuje individuálna automobilová doprava na úkor ostatných účastníkov cestnej premávky. 😶
Viac o tomto fenoméne porozprávala architektka a urbanistka Viktória Mravčáková zo združenia Spolka v rozhovore pre Korzár:
https://kosice.korzar.sme.sk/c/23026737/urbanistka-po-tragedii-v-bratislave-ani-v-kosiciach-sa-chodci-necitia-bezpecne.html
Preto máme v programe našej iniciatívy Hlavne Mesto Košice niekoľko opatrení, ktorými chceme chrániť tých najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky - chodcov. ☝
Niekoľko ďalších návrhov sme zaslali v mene OZ LiKE - Máme radi Košice pri nedávnej aktualizácii dopravnej stratégie mesta Košice. 🚋
Ide najmä o:
- budovanie osvetlených a inteligentných priechodov pre chodcov,
- budovanie stredových pásov,
- preferencia chodcov na svetelných križovatkách a prehodnotenie tzv. dvojfázových priechodov (nie ako dnes, keď musia chodci čakať často na úzkych a nebezpečných "ostrovčekoch" medzi jazdnými pruhmi),
- upokojovanie dopravy v husto obývaných oblastiach (zóny s 30 km/hod),
- budovanie spomaľovacích prvkov (napr. vankúše, vyvýšené priechody a pod.),
- systémový prístup mesta pri rekonštrukciách a výstavbe križovatiek. 🤝
Na fotke je príklad nesprávnej praxe na Mieri - stav pred následným dobudovaním ostrovčeka (zdroj foto: kosicednes.sk). ❌