10/03/2026
Najhoršíe škvarky som kúpil vo Filakove māsiarni pri mestskom parkovisku v živote! Boli aj vyškvarenou kožou spálenou! Jednoducho hnus? Neradím nikomu tam kupovať škvarky!😡
Služby ľuďom v núdzi !
Lučenec
Be the first to know and let us send you an email when Ujopravda posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.