13/06/2026
Dňa 05.06.2026 sa uskutočnilo na pôde Prešovského samosprávneho kraja slávnostné poďakovanie všetkým organizáciám a koordinátorom, ktorí sa zapojili do iniciatívy Milujem svoje mesto, milujem svoj kraj v spojení s Týždňom dobrovoľníctva 2026. V príhovoroch zástupcov PSK aj Prešovského dobrovoľníckeho centra odznelo vyzdvihnutie nezištnej pomoci, nielen vo veľkých veciach, ale aj drobnými láskavosťami voči druhým. Z rúk predsedu PSK Milana Majerského sme si prevzali Ďakovný list pre naše zariadenie. Pri takých príležitostiach si uvedomujeme, že niekedy stačí pozerať sa okolo seba a prejaviť trochu dobrej vôle.