31/12/2021
Užívame si posledné hodiny roku 2021 a ja Vám chcem venovať, milí moji, jedno veľké ĎAKUJEM. Každej jednej a každému jednému z Vás. Za milé stretnutia, podporu a energiu. Verte mi, že nie vždy to bolo jednoduché, no vďaka Vám idem stále ďalej. Chcem ale osobitne poďakovať zdravotníčkam a zdravotníkom, príslušníčkám a príslušníkom polície, hasičov, učiteľkám a učiteľom, zamestnancom služieb, gastra…. Vďaka Vám za celý rok náročnej práce pre nás všetkých. Vy všetci ste skutoční hrdinovia.
A predsa mám jedno predsavzatie. Pracovať ešte viac pre Prievidzu, pre zmenu a robiť tak, aby ste mohli byť na mňa hrdí ❤️. Budúci rok bude extrémne náročný, no na výzvy ktoré nás čakajú, sa veľmi teším.
Prajem nám všetkým do roku 2022 menej paniky a rozdeľovania. Viac súdržnosti, tolerancie, ľudskosti, dobra a mieru - v rodinách, v spoločnosti a na celom svete.