Martin Búry • DOMOV národná strana

Martin Búry • DOMOV národná strana Na tejto stránke prezentuje slovenský pronárodný politik Martin Búry svoje postoje, názory a iné...

Prešlo len niekoľko desiatok hodín od maďarských volieb a zrazu Zelensky zázračne opravil ropovod Družba, ktorý údajne n...
17/04/2026

Prešlo len niekoľko desiatok hodín od maďarských volieb a zrazu Zelensky zázračne opravil ropovod Družba, ktorý údajne nefungoval kvôli tomu, že bol zbombardovaný Ruskom. Tento banderovský fašistický vagabund z Kyjeva na 3 mesiace zastavil tok ropy na Slovensko a do Maďarska, aby tak mohol manipulovať voľbami. Odmietal k ropovodnej línii pustiť kontrolné skupiny z EÚ, vraj mu máme veriť, veď on by isto neklamal. No jasne, tento superkorupčník, vojnový zločinec a hrobár ukrajinského ľudu by predsa neklamal.

Stále tento vagabund nevysvetlil, prečo by Rusi bombardovali ropovod, ktorý im zarába peniaze. Odmietol ukázať, kde a ako je ropovod poškodený, a dokonca odmietol aj kontrolnú skupinu z EÚ, ktorá by predsa svojho miláčika Zelenského podržala a obhajovala, keby ropovod naozaj bol poškodený. Aj keď taký Šimečka verí Zelenskému ešte aj to, že 1+1=8, tak teraz sa pomaly odkrýva pravda o tomto podvodníkovi non plus ultra.

Opozičné stádo by si malo uvedomiť, že Rusku by stačilo otočiť kohútikom, ak by chceli niečo odstaviť a nie bombardovať infraštruktúru, ktorá im zarába stá milióny, ako nás tu tri mesiace presviedčal ten malý zelený vagabund z Kyjeva. Ak sa na konci apríla obnoví tok ropy, tak potom tým Zelensky usvedčí sám seba z tohto megapodvodu, ktorým nás a Maďarov ešte stále vydiera, pretože ak by Rusi mali záujem v zastavení dodávok, tak by o ich obnovení určite nerozhodoval Zelensky a jeho neonacistická soldateska. Proste veriť Zelenskému naozaj už môžu iba kadejakí pomätení Šimečkovia, Korčokovia, Naďovia, Grohlingovia a Matoviči!!

Komisia EÚ na čele s rusofóbnou Uršulkou a Kajkou isto na toto dali tichý súhlas, pretože im je budúcnosť občanov EÚ ukradnutá, im je šuma f*k, že svojou nenávisťou ničia ekonomiku EÚ, že energetická bezpečnosť je dnes v EÚ obyčajnou utópiou, resp. spomienkovým optimizmom na časy dlhodobých kontraktov s Ruskou federáciou a jediné o čom im ide, je vojna proti Rusku.

Svetový agresor č.1 na planéte nie je žiadnou nedobytnou, nedotknuteľnou pevnosťou, v ktorej by boli všetci a všetko v a...
08/04/2026

Svetový agresor č.1 na planéte nie je žiadnou nedobytnou, nedotknuteľnou pevnosťou, v ktorej by boli všetci a všetko v absolútnom bezpečí, napriek tomu, že hociktorá z vlád tohto agresora a teroristu pácha dlhodobo vojnové zločiny po celom svete, porušuje medzinárodné právo a nerešpektuje základné ľudské práva a slobody nikoho, okrem seba.

Nie je tomu prvýkrát, čo prišlo na území USA k odvetnému úderu, či už sa to týka proxy vojny proti Rusku alebo agresie voči Iránu a verte tomu, že tomu nebolo ani poslednýkrát. Aký požičaj, taký vráť.

Brusel pod vedením Uršulky opäť dokazuje, že ideológia je preň dôležitejšia ako blaho občanov EÚ.Keď Putin jasne povedal...
27/03/2026

Brusel pod vedením Uršulky opäť dokazuje, že ideológia je preň dôležitejšia ako blaho občanov EÚ.
Keď Putin jasne povedal, že Rusko je pripravené dodať EÚ ropu a zemný plyn za normálnych obchodných podmienok – práve teraz, keď americko-izraelská agresia voči Iránu spôsobila výpadky cez Hormuzský prieliv a ceny ropy a plynu sa zdvihli o desiatky percent – Ursula von der Leyenová to označila za sebecké využitie situácia zo strany Ruska.
Podľa nej by to EÚ urobilo „zraniteľnejšou a slabšou“, lebo by sme financovali ruskú vojnu na Ukrajine. Namiesto toho nám ponúka ďalšie dotácie, cenové stropy, štátne podpory, podporovanie kyjevského banderovského nakrorežimu a pokračovanie vojny do posledného Ukrajinca. Inými slovami: radšej nechajte ľudí a priemysel platiť ešte viac, len aby sme si zachovali „princípy“ príznačné pre vojnových štváčov, rusofóbov a ekofašistov.
Pripomeňme si realitu, ktorú Brusel tak rád ignoruje:
EÚ si sama spáchala energetické harakiri. Sankciami a slepou zelenou agendou sme sa odstrihli od lacného ruského plynu, ktorý tvoril takmer 40 % našej spotreby. Nahradili sme ho drahým americkým LNG, katarským a nórskym – a výsledok? Ekonomická sféra nemeckého priemyslu, toho motora EÚ, krváca, energie sú nestabilné, drahé a kolísajú. Do toho prišiel ešte aj výpadok katarského LNG minimálne na päť rokov (ak by hneď teraz prestala agresia USA a Izraela voči Iránu), diktátor a vojnový zločinec Zelensky blokuje plynovod a ropovod smerujúci na Slovensko a do Maďarska, útočí na Turkstream a poškodil najväčší ropný terminál v Baltskom mori v meste Primorsk. A aby toho nebolo málo, tak ešte k tomu EÚ vyhráža administratíva Trumpa, že ak budeme hľadať alternatívu k americkému LNG, tak USA sa už k nám nebudú správať tak „protekčne“.
A teraz v takejto situácii, do ktorej sme sa čiastočne dostali sami, Putin ponúkne pomoc a von der Leyenová odpovie: „Nie, nechceme. Radšej budeme závislí od iných rizikových zdrojov, len nie od vás ako spoľahlivého dodávateľa.“ Teraz, keď máme možnosť diverzifikovať, tak to odmietame.
To už nie je politika, to je ideologická zaslepenosť a sprostosť, až dementnosť (nie ako urážka, ale ako posúdenie kognitívnych schopností). Označovať ponuku dodávok energonosičov, ktoré nám chýbajú za „sebecké“ v čase, keď domácnostiam a firmám hrozí ďalšie brutálne zdraženie, je čisté pokrytectvo hraničiace so sociálnou genocídou. Všetci predávajú za trhové ceny – Nórsko, USA to robia, Katar to robil tiež. Prečo ich vtedy Uršulka nekritizovala za sebeckosť?!
Von der Leyenová a bruselská elita jasne uprednostňujú geopolitickú konfrontáciu a fanatickú zelenú agendu pred pragmatickým zabezpečením lacnej energie pre občanov a európsky priemysel. Výsledok? Upadajúca EÚ, drahšie účty, deindustrializácia a strácajúca konkurencieschopnosť.
Normálny štát by aspoň rokoval. Brusel radšej ide cestou „vyšších princípov“ – aj keby to znamenalo ekonomickú samovraždu, ktorá sa už dnes zdá byť neodvratnou.
To nie je o Rusku.
To je o tom, že súčasné vedenie Európskej únie stratilo kontakt s realitou, s obyčajnými ľuďmi a elementárnu príčetnosť.

V dôsledku uzavretia Hormuzského prielivu neustále rastú ceny ropy a zemného plynu. A podľa vývoja konfliktu, ktorý vyvo...
16/03/2026

V dôsledku uzavretia Hormuzského prielivu neustále rastú ceny ropy a zemného plynu. A podľa vývoja konfliktu, ktorý vyvolali USA a Izrael proti Iránu, to tak skoro neskončí a táto blokáda bude pokračovať. Okrem tejto blokády, Irán útočí na ropnú a plynárenskú infraštruktúru na štáty Zálivu, ktoré majú na svojom území umiestnené americké vojenské základne alebo základne iných členov NATO. Irán avizuje, že tieto útoky budú pokračovať až pokým región Blízkeho východu nebude "oslobodený" spod jarma americkej armády. Aj keď Trump každý deň tvrdí, že USA už Irán dávno porazili, pravdou je, že tento konflikt eskaluje a USA už oľutovali, že sa do tejto izraelskej agresie nechali zatiahnuť.

Štáty, ktoré najviac trpia na blokádu Hormuzu, sa dnes obracajú k Rusku, aby si zabezpečili dodávky ropy a zemného plynu. Čo je logické a správne nielen z pohľadu ekonomickej a energetickej bezpečnosti týchto štátov. Lenže EÚ pod vedením choromyseľných rusofóbnych bláznov robí presný opak a namiesto toho, aby okamžite opustila svoju konfrontačnú líniu proti Rusku, tak v týchto dňoch sa snaží predĺžiť platnosť sankcií, ktoré v prvom rade poškodzujú členské štáty EÚ a ohrozujú už nielen blahobyt obyvateľstva, ale už aj jeho energetickú a potravinovú bezpečnosť.

Ak dnes Rusko v dôsledku zvyšujúcich sa cien ropy a zemného plynu zarába o 600 miliónov dolárov denne viac a táto suma bude rásť priamoúmerne so zvyšujúcimi cenami za tieto komodity, tak je viac ako do očí bijúce, že sankcie "fungujú", sankcie ekonomicky "poškodzujú" Rusko a sankcie "tlačia" Putina do kúta. Ak toto nestačí k tomu, aby sa EÚ konečne spamätala, uvoľnila sankcie a zatlačila na kyjevských banderovcov, aby neblokovali ropovod a plynovod, tak potom je nevyhnuté, aby vláda SR spustila blokádu na všetko, čo smeruje na Ukrajinu, hlavne zbraní a munície.

Slovensko a Maďarsko nateraz prijatie ďalšieho sankčného balíku blokujú, čo však je veľmi ťažká pozícia vzhľadom k tomu, že sme vnútrozemské štáty.

Milé dámy, krásne ženy a dievčatá.Dnes je váš deň – deň, ktorý patrí vašej sile, kráse a láske, ktorú rozdávate. Nech je...
08/03/2026

Milé dámy, krásne ženy a dievčatá.

Dnes je váš deň – deň, ktorý patrí vašej sile, kráse a láske, ktorú rozdávate. Nech je každý váš krok sprevádzaný úsmevom, radosťou a splnenými snami.

Všetko najlepšie k MDŽ! 💐

🫆 Tak už vieme, kto je prvá krysa…Vtáčiky štebocú, že istý Danielito sa v pondelok pobalil a zmizol.Len asi zabudol svoj...
07/03/2026

🫆 Tak už vieme, kto je prvá krysa…

Vtáčiky štebocú, že istý Danielito sa v pondelok pobalil a zmizol.

Len asi zabudol svojim kamarátom povedať, že na druhý deň budú mať “návštevu” a nebudú spinkať doma, ale pekne v chládku.

Pán Danielito, prečo utekáte?

Máte strach, že Vás spravodlivosť dobehne?

A nevnímajú to Vaši kumpáni ako Vašu zradu? 🤔

Čo myslíte, začne teraz celé to liberálno-banderovsko-progresívne politické spektrum rusofóbov a rusonenávidičov oslavov...
05/03/2026

Čo myslíte, začne teraz celé to liberálno-banderovsko-progresívne politické spektrum rusofóbov a rusonenávidičov oslavovať, alebo začnú nadávať na Putina?!

"Máte aj vy pocit, že po agresii Izraela a USA voči Iránu sme tak blízko k III. svetovej vojne, ako sme ešte nikdy predt...
03/03/2026

"Máte aj vy pocit, že po agresii Izraela a USA voči Iránu sme tak blízko k III. svetovej vojne, ako sme ešte nikdy predtým neboli?!

Nečudujem sa vám, ale ja sa však obávam toho, že tento konflikt, ktorý sa rozhorel na Blízkom východe, je iba ďalším dejiskom, ďalším bojiskom III. svetovej vojny, ktorá už dávno prebieha. Viackrát som povedal, že zainteresované "elity" nás budú strašiť a hroziť nám rozpútaním III. svetovej vojny až do jej konca. Či už si budete datovať začiatok III. svetovej vojny ku dňu začiatku Špeciálnej vojenskej operácie Ruska voči NATO na Ukrajine, alebo k aktuálnej agresii Izraelu a USA voči Iránu, či sa vrátite ešte viac v čase a za tento moment budete považovať agresiu Západu voči Srbsku, alebo rovno si za tento dátum stanovíte rozpad Sovietskeho zväzu, ktorým sa skončila Studená vojna, alebo samotným vznikom NATO, ktoré vytvorili "bývalí" nacistickí oficieri, tak nič to nezmení na tom, k akej udalosti budú datovať začiatok III. svetovej vojny dejepisci a historici po jej ukončení, resp. históriu napíšu víťazi a tí určia jej začiatok a zároveň aj koniec. Beztak som toho názoru, že my už žijeme v dobe III. svetovej vojny, len si to nepripúšťame.

Keď som navštívil Donbas, ktorý v tom čase trpel na vojnu už 11tým rokom, tak som mal možnosť na vlastné oči vidieť obyvateľstvo, ktoré si veľmi dobre uvedomovalo, že je vo vojne, že každou sekundou môžu prísť o život, ale aj napriek tomu sa ľudia snažili žiť normálny život bez známok strachu, ohrozenia alebo neistoty. Doslova imitovali pokojný, bezproblémový, bezpečný život a za ten dlhý čas, ktorí trávili v dennodennom boji o holý život, nielen svoj, ale aj svojich blízkych, sa u nich vytvorili naučené vzorce správania, automatizované správania, ktorým podvedome reagovali na realitu, ale pritom žili/snívali, že žijú šťastne, pokojne a v bezpečí svojho domova. Chodili do práce, chodili na nákupy, chodili do reštaurácii a barov, chodili do škôl, chodili sa modliť do pravoslávnych chrámov. Takýmto spôsobom imitovali normálny život, až pokým nezačal nočný "komandantský" čas, teda absolútny zákaz vychádzania, ktorí všetci do jedného na minútu presne a bez akéhokoľvek vzdoru dodržiavali. A keďže som to videl na vlastné oči, zažil som to na vlastnej koži, tak čoraz viac začínam mať taký pocit, že už aj my na Slovensku imitujeme bežný život a ten dlhý čas neutíchajúcej propagandy, ktorou sme už dlhé roky bombardovaní, preniesol vojnu do našich myslí a my to už berieme ako súčasť nášho bežného života. Hoci si myslíme, že žijeme v mieri, tak v skutočnosti iba snívame o mieri. Pre mnohých sa realita stala propagandou a propaganda realitou, prestali nielen hľadať pravdu, ale už pravdu nechcú ani len počuť, boja sa pravdy a odmietajú ju. Ja teraz nikoho nechcem presviedčať o tom, čo je a čo nie je pravda, pretože vo vojne zomiera pravda ako prvá a my dnes sme vo vojne. Avšak, kým si to človek nepripustí, tak dovtedy bude vo vojne aj sám so sebou samým.

Nech už ste na ktorejkoľvek strane barikády, tak si treba uvedomiť nasledovné. Ten odvetný úder, ktorý spustil Irán voči celému Blízkemu východu a hlavne voči základniam Izraelu, USA, NATO, Británie či Francúzska sa nás dotkne hlavne zvýšením cien energonosičov a prípadnými migračnými vlnami. Lenže Irán nie je sám, Irán má svojich veľmi silných spojencov, ktorými sú hlavne Rusko a Čína. Nerozoberajme teraz to, či majú raketovú technológiu od Ruska alebo Číny, alebo si ju vyvinuli sami. Riešme iba to, že disponujú rôznymi raketami, ktoré už svoju účinnosť preukázali a ukázali nám niečo, o čom ruskí predstavitelia hovoria už dlhšiu dobu, keď reagujú na tých našich pomätených, šibnutých vojnových štváčov, ako sú von der Leyenová, Kaja Kallas, Rutte, Macron, Merz, Starmer, Tusk, Stubb a im podobní chorí blázni a psychopati, ktorí sa neustále vyhrážajú a chystajú sa na vojnu proti Rusku. Rusi majú ešte ničivejšie rakety, ako má Irán, na to môžete zobrať jed. A presne takto budú reagovať. Spustia raketový masaker voči vojenským základniam, voči zbrojovkám, voči muničným skladom, voči energetickej infraštruktúre, voči dopravným trasám, voči operačným centrám, ak sa v EÚ tí naši "lídri" nespamätajú a neprestanú chystať vojnu proti Rusku.

Na Slovensku, v Bratislave je operačné centrum NATO - dostane raketu.
Na Slovensku je americká letecká základňa Kuchyňa - dostane raketu.
Na Slovensku je americká letecká základňa Sliač - dostane raketu.

Irán už teraz dokázal, že táto taktika je veľmi účinná a funguje. A to ešte poriadne ani nezačali."

Keď Trump zaútočil na Venezuelu a uniesol prezidenta Madura. Následne si privlastnil všetku venezuelskú ropu, ktorú vyhl...
02/03/2026

Keď Trump zaútočil na Venezuelu a uniesol prezidenta Madura. Následne si privlastnil všetku venezuelskú ropu, ktorú vyhlásil za americkú a povedal, že Maduro okrádal USA, pretože americkú ropu predával Číne za juany a nie za doláre. V tomto momente ako si Trump privlastnil venezuelskú ropu, tak od tejto ropy odstrihol Čínu. Ja som vtedy povedal, že teraz, keď ovládol najväčšie odhalené zásoby ťažkej ropy na planéte, tak môže zapáliť celý blízky východ. Čína je 2. najväčším spotrebiteľom ropy na svete (na prvom mieste sú USA, ktoré ale majú dostatočne veľké vlastné zásoby). A ropu nepotrebuje len Čína, ale celá Ázia a práve tam smerovala väčšina ropy a plynu z Blízkeho východu. A tým, že Trump dnes už teda zapálil celý blízky východ, tak tým neublížil sebe, resp. USA. On tým v podstate neublížil iba sebe, teda USA, aj keď určite mnoho amerických vojakov padne za strýka Sama a jeho zbrojárske zisky.

Ale, aby som nevynechal toho "svetového" hráča s názvom IV. ríša, teda EÚ, tak vzhľadom na to, že pod zákaze ruského plynu, sa Katar stal jedným z dominantných dodávateľov LNG do EÚ, tak zastavenie ťažby plynu a jeho vývoz do EÚ bude mať za následok katastrofálne následky na našu ekonomiku a na naše životy. Ešteže už ideme do jari, tak nepomrzneme a budeme mať celé na to, aby sme rozmýšľali, ako sa opätovne dostaneme k ruskému plynu, bez ktorého na 99,9% neprežijeme.

25/02/2026
Vítam rozhodnutie zastaviť dodávky elektriky na Ukrajinu, vítam rozhodnutie Slovnaftu zastaviť dodávky palív na Ukrajinu...
23/02/2026

Vítam rozhodnutie zastaviť dodávky elektriky na Ukrajinu, vítam rozhodnutie Slovnaftu zastaviť dodávky palív na Ukrajinu!!

Uvítal by som zastavenie akýchkoľvek dodávok zbraní a munície banderovskému režimu.
Uvítal by som zastavenie dodávok ruského plynu na Ukrajinu.
Uvítal by som vyhostenie banderovského veľvyslanca a všetkých banderovských diplomatov.
Uvítal by som vyhostenie ekonomických migrantov a dezertérov, ktorí sa skrývajú za štatút vojnových utečencov.
Uvítal by som okamžité zastavenie banderovskej propagandy na Slovensku.
Uvítal by som, keby sa slovenská vláda prestala baviť s nelegitímnym prezidentom, nelegitímnym parlamentom, nelegitímnou vládou Ukrajiny.
Uvítal by som, keby slovenská vláda konečne opustila svoju líniu zakrývania si očí pred zverstvami a genocídou, ktorú páchali banderovskí Ukrajinci na ruskojazyčnom obyvateľstve od roku 2014.
Uvítal by som, keby generálny prokurátor začal trestne stíhať každého, kto u nás šíri banderovskú neonacistickú propagandu a každého, kto sympatizuje s banderovskými neonacistami a schvaľuje ich zločiny a zverstvá.

Nie, na Ukrajine nie sú všetci občania banderovské zvery, nie všetci sú zlí, je tam veľké množstvo aj dobrých ľudí, ktorí chcú mier, nesúhlasia s vojnou, nesúhlasia s banderovským režimom, ale slovenský národ a Slovenskú republiku nijako nezaväzuje pomáhať zločineckému banderovskému režimu v páchaní jeho zločinov, v neustálom predlžovaní vojny a odmietania mierového riešenia. Keď Ukrajinci dokázali v roku 2014 zvrhnúť legitímneho prezidenta Ukrajina Janukovyča, tak nech si aj teraz urobia nejaký protibanderovský majdan a nech zvrhnú nelegitímného prezidenta Zelenského a jeho režim.

Niečo na zľahčenie situácie v boji o nový multipolárny svetový poriadok.Samozvanej "elite" z EÚ sa zatiaľ poradilo poštv...
17/01/2026

Niečo na zľahčenie situácie v boji o nový multipolárny svetový poriadok.
Samozvanej "elite" z EÚ sa zatiaľ poradilo poštvať proti sebe tých, čo formujú a formalizujú nový svetový multipolárny poriadok. Ak svoj prístup nezmenia o 180°, tak súčasťou nového svetového poriadku budú jednotlivé národné štáty Európy a tento novodobý žalár národov bude len dúhovou škvrnou v našich dejinách.
Dúfajme, že títo svetoví sr*či svoj prístup nezmenia a donútia pôvodné národy Starej dámy, aby sa vzopreli osudu a zabojovali za svoju vlastnú budúcnosť, za budúcnosť svojich ďalších generácií, ktoré budú v sebe niesť pôvodné národné identity svojich národov.

Address

Radava

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Martin Búry • DOMOV národná strana posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Martin Búry • DOMOV národná strana:

Share