Prebudení 2022

Prebudení 2022 SLOVENSKO PATRÍ SLOVÁKOM!

26/03/2026

🕊️ PROCES UŽ PREBEHOL

Veľmi smutný príbeh zo Španielska, kde len 25 ročné dievča, Noelia Castillo Ramos, dnes podstúpila po právnom boji eutanáziu, ktorú si želala.

Noelia bola najskôr znásilnená svojim ex-priateľom. V nezávislom incidente ju neskôr znásilnili 3 náhodný muži v objekte sociálneho ubytovania v ktorom bývala.

Páchateľov nikdy nenašli a behajú po slobode. Tento traumatický incident ju donútil pod vplyvom drog spáchať pokus o samovraždu. Ten sa jej nepodaril, ale skočením z 5 poschodia ostala čiastočne ochrnutá s bolesťami, ktoré sa nedajú liečiť.

CHCE ZOMRIEŤ SAMA

Noelia si želala, aby v okamih úmrtia bola sama a mala pri sebe 4 fotografie. Jedna je jej kresba, portrét jej matky, fotografia jej šteniatka z detstva, prvý deň školy a ešte ďalšiu šťastnú fotografiu z detstva.

Verejne povedala, že toto sú najmä jej šťastné momenty z detstva.

KTO JU ZNÁSILNIL?

Muži, ktorí ju v sociálnom zariadení znásilnili neboli nikdy nájdení no niektoré Španielske média upozorňujú na to, že tieto zariadenia sú veľmi obývané migrantmi a osobami, ktoré čakajú na legálne papiere a v rámci schém integrácie ľavicovej vlády dostávajú tieto byty.

Oficiálne ale potvrdené nič nie je, Noelia to sama neupresnila a preto ide len o dohady bez podkladu.

PROCES EUTANÁZIE UŽ PREBEHOL

Začal v 18:00 a v súčasnosti už Noelia nie je medzi nami. Z tohto dôvodu sme si dovolili jej fotografiu na znak úcty dať do čiernobielej farby.

NAŠA VLOŽKA

Písali sme už o všeličom. Čítali sme už všeličo... ale takto smutný prípad zanechal akúsi jazvu aj na nás...

21/03/2026

Rusko spouští Evropě závory. Všechny. Úplně všechny!

Rusko procitlo. Vrací se domů. Konečně si uvědomilo, že je velké a bohaté. A začíná se podle toho chovat. Ministr obrany RF a nový architekt ruské ekonomické strategie Andrej Removič Belousov představil prezidentovi V. Putinovi dokument, který vstoupí do dějin. Je to doktrína pod pracovním názvem „Pevnost Rusko“.
Datum příspěvku 10. února 2026

přeloženo
Další články autora

EVROPSKÁ UNIE RUSKO SANKCE

Její podstata je jasná a zároveň revoluční. Epocha orientace na Evropu skončila. Rusko nejenže vystupuje z evropských struktur, Evropu stírá i z politické mapy. Už nebude klepat na její zavřené dveře! Ode dneška se Rusko prohlašuje za soběstačný kontinent, který nikoho nepotřebuje k přežití. A teď pozor! Evropa mu vyhlásila sankční válku. “Výborně,” říkají v Rusku, “přijímáme tuto výzvu! Jenže naše odpověď nebude symbolická, bude totální a systémová. Zavádíme režim úplné blokády, sanitární kordon, ale z naší strany.”
Co to znamená?
Že evropští činitelé, zvyklí na levné suroviny a trhy, se probudí do nové reality. Do světa, ve kterém je pro ně Rusko již neproniknutelně uzavřeno. Zavřeme jim energii, jejich letadla už neproletí Sibiř a co se stane s jejich aktivy, která v Rusku zanechala? Belousův plán přinutí všechny uvědomit si, co je to skutečná izolace!
Hlava první, energetický spínač, konec epochy levných zdrojů
Na čem se držel blahobyt Evropy za posledních padesát let? Německý hospodářský zázrak byl založen na dostupnosti sibiřských zdrojů. Teď to skončilo.
Říkali nám, že hrdinsky odmítají ruský plyn, že zavádějí cenový strop, snažíc se diktovat trhu své podmínky, že budují větrné elektrárny a sluneční panely, které nahradí všechno ostatní. Belousov se podíval na tyto pokusy s pochopením a řekl: „Chcete se vzdát (rozuměj, našich zdrojů – pozn. red.), my vám pomůžeme.“ Energetický spínač znamená, že Rusko zavádí dokonalý zákonodárný zákaz na dodávku energetických nosičů do nikoli přátelských států. Nedodá jim ani kubík plynu, ani barel ropy, ani kilowat elektřiny, ani tunu uhlí, ani jeden palivový článek do atomových elektráren, které se bez ruského uranu změní na šrot.
A teď to nejdůležitější. Zavádí také nejpřísnější zákaz na šedivá schémata pro export a reexport. „Víme, že oni nakupují naše zdroje přes Indii, Turecko, Čínu či Ázerbájdžán,“ tvrdí doktrína. „Teď je tomu konec!“ Co to znamená pro Evropu? To není krize, pro ni je to industriální katastrofa. Je to deindustrializace celého kontinentu. Jeho chemický průmysl, jeho giganty na umělá hnojiva… už sotva dýchají. Bez levného vstupu budou zavřeny a propustí ze zaměstnání miliony lidí. Chtěli mít zelenou energetiku? Tak ji tedy dostanou! A vrátí se do 19. století. Na zavřeném jednání Belousov řekl:
„Ať se zahřívají svými sankcemi, ať si auta plní svými lidskými právy, my už nebudeme dodávat energie těm, kteří nám přejí krach!“
Hlava druhá, dopravní slepá ulice
Rusko zavírá nebe i zemi, nejkratší cestu z Asie do Evropy. Nová hedvábná cesta, Transsibiřská magistrála, Severní námořní trasa, vzdušný koridor nad Sibiří, všechny železnice, říční přepravy… Kompletní stop pro cesty z Evropy nebo směřující do Evropy! Evropští přepravci ztratí konkurenční způsobilost v porovnání s asijskými.
Z Evropy se stane zeměpisný apendix na okraji velké Eurasie. Její zeměpisná poloha se stane jejím prokletím.
Hlava třetí, finanční poprava. Konfiskace aktiv
Co bude s těmi, kdo v Rusku zůstali? Se západními podnikateli, s továrnami, bankami, které pracovaly v Rusku desetiletí? Jsou to miliardy dolarů zmražených aktivů.
Belousov navrhuje radikální řešení. Totální znárodnění veškerého západního majetku na území Ruska bez kompenzace. Znamená to, že všechno „jejich“ se stane ruským! Ne, není to krádež, je to odveta ke zmrazení ruských aktiv u nich. “Vy jste nám ukradli naše peníze? My si zabereme váš majetek!”
Hlava čtvrtá, kulturní bariéra. Konec západní měkké síly!
Ekonomika je jen jednou stranou blokády. Je zde také kulturní, ideologická sféra. Západ desetiletími bojoval o ruské mozky přes Hollywood, pop hudbu, sociální sítě, módní značky… Vnucovaly Rusům své hodnoty, své vidění světa. Ruská mládež vyrostla na amerických filmech a evropské hudbě. Mladí lidé věděli více o New Yorku než o Kazani, o Londýně více než o Novosibirsku. Tak si vedla měkká síla, nenápadná kolonizace vědomí.
Belousov ví, že ekonomická blokáda nemá smysl bez kulturní. Proto se zavádí úplný zákaz promítání západních filmů, prodeje západní hudby, šíření západních sociálních sítí. Facebook je již zablokován, Instagram je zavřený, na řadě jsou ostatní. Čím to bude nahrazeno? Ruským filmem, ruskou hudbou, ruskými platformami… Nastane dekolonizace povědomí, Rusové přestanou být spotřebitelé cizích smyslů.
Hlava pátá, informační pevnost. Počítačová suverenita
Co bude s internetem? S globální sítí, která spojuje celý svět? Belousov navrhuje vytvořit ruský internet, kompletně izolovaný od Západu. Nazývá se to počítačová suverenita.
Všechna data ruských občanů budou chráněna v ruských serverech. Všechny servisy budou pracovat přes ruská centra dat, všechny komunikace budou probíhat přes ruské kanály. Západní provideři, západní úložiště, servisy… vše zůstane za hranicemi ruské počítačové pevnosti. Všechno kvůli bezpečnosti.
Hlava šestá, obrat na východ
Zavírajíc bránu do Evropy, kterou před třemi staletími otevřel Petr Veliký, Belousov nyní široce otevírá dveře Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Někdo říká Rusku, že bude izolováno, ale toto nelze provést. Nelze izolovat jednu šestinu pevniny s jadernou výzbrojí a s naprosto bohatými zdroji. Svět je obrovský a Evropa je jen kousek z něj, navíc ztrácející svůj význam.
Rusko čekají trhy se 7 miliardami lidí. Ekonomiky, které rostou tempem 5-7% ročně a ne jako do recese ponořující se Německo a Británie. Rusko tedy má komu prodávat plyn, ropu, obilí, umělá hnojiva… Má s kým konstruovat letadla, lodě, vesmírné koráby… Má od koho kupovat elektroniku, auta a technologie.
Belousovova doktrína oznamuje: Svět přestal být eurocentrický! Rusko mění geopolitickou orientaci.
Hlava sedmá, vnitřní trh. Náhrady importu nebo smrt
Blokáda Evropy není problém. Je to mohutná pobídka k rozvoji vlastního průmyslu. Donedávna bylo Rusku jednodušší a levnější koupit například. soustruh, turbínu nebo léky v Německu, Francii či v Itálii, než je vyrábět doma. Nač vymýšlet kolo, když se dá koupit hotové, často bylo slyšet od liberálních ekonomů. Toto však ubíjelo vlastní vědu, vlastní technologie a fabriky. Rusko se stále více stávalo jen dodavatelem surovin. Teď už není volby. Buď si to bude vyrábět samo, nebo to nebude mít. Nazývá se to industrializací z donucení. Ano, prvních 5-7 let bude těžších, ale pak bude mít Rusko mnohé kompletní výroby, naprosto suverénní ekonomiku. Blokáda je darem, je to šance slézt z drogové jehly importu a začít pracovat vlastní hlavou a rukama. Ruští technici se opět stanou elitou společnosti.
Hlava osmá, elita na řetězu. Konec dvojího života
Pro koho se tento obrat stane osobním dramatem? Pro obyčejný lid ne, bude to tragédie pro ruskou elitu. Pro politiky, poslance, podnikatele, top manažery, kteří třicet let žili dvojím životem. Vydělávali v Rusku a bydleli, utráceli a stárli na Západě. Mají vily na azurovém pobřeží, děti jim tam chodí do škol, mají tam milenky… Rusko jim skončí tento dvojí život.
Belousov zavádí tvrdá pravidla. Nebo patříš do Ruska tělem i duší, nebo jsi tam. No pokud jsi tam, pak jsi politický oponent a čeká tě konfiskace. Zákaz na vlastnictví nemovitostí a účtů v ne přátelských státech pro státní zaměstnance, poslance… všech stupňů a jejich rodiny bude absolutní! Stejně tak zákaz vycestování nositelů státního tajemství. Lidé si muset vybrat. Mnozí budou muset se skřípěním zubů navracet děti domů, prodávat nebo ztrácet vily a začít si budovat život v Saratově, v Kaluze nebo na Bajkalu. Jedná se o znárodnění elity. Chceš-li řídit Rusko, pak s ním musíš spojit budoucnost svou i svých dětí. Evropský sen ruského činovníka zemřel. Ať žije ruský sen!
Hlava devátá, vojenský aspekt. Hranice pod zámkem
Blokáda je také otázkou bezpečnosti. Rusko buduje novou obrannou linii, jenže tisíckrát mohutnější a technologicky vyspělejší. Hranice s Finskem, s pobaltskými státy a Polskem se stává nepropustnou pevností. Zónou zvláštní kontroly. Minová pole, protitankové příkopy, betonové stěny, systémy elektronického zabezpečení, palebné postavení… Útočné prostředky namířené na centra, ve kterých se přijímají rozhodnutí na agresi. Na té straně už nejsou partneři, ale potenciál ohrožení. Kaliningrad se stává neproniknutelnou pevností, Baltské moře je jako jezero zcela pod ruskou kontrolou. Z Ruskem už nikdo nebude jednat z pozice síly. Chcete konflikt? Budete ho mít, ale ne podle vašich podmínek!
Hlava desátá, ostrov stability. Nová realita
Stojíme na prahu nové, odstrašující, ale velkolepé reality. Svět se rozdělil. Globalizace zemřela. Je zde Západ, který taje ve svých problémech. V dluzích, v migrační krizi, v ideologických sporech a v nenávisti vůči Rusům. Ale je zde i Rusko, které si buduje vlastní dům. Železná opona 2.0 není vězeňskou mříží, jak nás straší, je to štít. Je to stěna pevnosti, která chrání Rusko před chaosem ze Západu. Nyní, když se Rusko odřízlo od Západu, jeho organismus se začne uzdravovat. Zdroje mu přestanou odtékat, energie zůstanou doma. Rusové se soustředí sami na sebe. Belousov udělal to, co bylo třeba udělat, už před třiceti lety. „Nakonec jsme se vrátili domů,“ říká.
“Pochopili jsme, že jsme soběstační, velcí a bohatí. Cizí učitele nepotřebujeme!”
Rusko se stalo ostrovem. Ostrovem stability, pořádku, tradic a síly v bouřícím se oceánu světového chaosu. Dveře do Ruska jsou zavřené na zámek, klíč od něj je vyhozen. Rusové začínají žít podle vlastního rozumu, pro sebe a své děti. Už nezávisí na těch, kteří na ně nahlížejí shora.
*
Vladimír Mikunda, Armádny Magazín Sk
Na snímku prezident Ruské federace V. V. Putin a ministr obrany a autor plánu “Pevnost Rusko” A. R. Belopusov
**
Poznámka Nové Republiky:
Belousovův plán „Pevnost Rusko“ byl předložen vedení Ruské federace ale zatím nebyl schválen. Čeká se na reakci druhé resp. druhých stran – Evropské unie a především Trumpovy administrativy USA. Ten plán je realistický i když bude bolet i mnoho Rusů.
Rusko by přijetím plánu přešlo z mírového modu do modu válečného. Byl by to mezistupeň mezi „speciální vojenskou operací“, tedy proxy-konfliktu, kterou západní a střední Evropa vedou proti Rusku na Ukrajině a totální až po nukleární válku s celou Evropskou unií. Zatíco Evropa je na ni nepřipravená, Rusové se připravovali dlouho.
Od začátku ukrajinského konfliktu bylo jasné, že k vnitřnímu rozkladu Ruska jako za Gorbačova a Jelcina nedojde, že prezident Putin má mimořádnou důvěru a podporu ruských občanů a že jaderná supervelmoc žádnou z válečných konfrontací nemůže prohrát.
I staří Řekové v době války omezili hospodářské styky s protivníkem. Omezili i práva svých občanů a moc po dobu války svěřili do rukou stratégů – válečných vojevůdců. Totální omezení veškerých styků s protivníkem v době války je logické, žádoucí a vylučuje mnohá rizika.
Například omezení internetu, který byl využíván ukrajinskými banderovci k teroristickým útokům v hloubi Ruska (viz např. dronový útok na základny ruského strategického letectva nebo časté rekrutování teroristů z řad ruských občanů prostřednictvím internetu) omezí další teroristické akce ukrajinské, britské a dalších rozvědek NATO.
Zákaz západní kultury je sporadický, připomíná různé „kulturní revoluce“ minulosti, ale trvalé posílení vlivu ruské kultury v kontrastu se „západní“ reálné je a posílení vlasteneckých postojů především mládeže je také pravděpodobné.
Západního světa se citlivě dotkne dopravní omezení. Eurounijní členové pod ruskými sankcemi budou nuceni vyklidit své pozice asijským přepravců. Izolace od levných energetických zdrojů bude znamenat doslova katastrofu pro průmysl i zemědělství.
To vše se citelně dotkne i české společnosti. I my budeme pod totálními ruskými sankcemi a chce se mi napsat, budeme pod sankcemi především vinou bývalé vlády a gangu, který je u moci na pražském Hradu za projevy zavilého nepřátelství, které se projevuje nejen muniční iniciativou. Bohužel Babišova vláda v téhle ostudné válečné politice pokračuje, i když se jí snaží mírnit.
Rusové si jistě pohlídají i „neutrální“ překupníky, kteří prodávají ruské suroviny na eurounijní trhy pod etiketou „molekul demokracie“.
Plán „Pevnost Rusko“ je ale především vzkazem do USA a osobně Donaldu Trumpovy. Vraťte se k dohodám uzavřeným v Anchorage. Přestaňte s námořním pirátství proti „stínové flotile“, dejte ruce pryč od našich spojenců – od Íránu, Venezuely, Kuby a dalších, odvolejte své protiruské sankce…
Domnívám se, že dokud se nezmění postoj Evropské unie, dokud evropské „elity“ budou dál podporovat banderovský režim v Kyjevě, plán „Pevnost Rusko“ vstoupí v platnost. To se nebude líbit mnoha Evropanům a budou hledat cestu ke změně. A to bude delší hřebíček, spíš hřeb, do rakví EU a NATO. My si s největší pravděpodobností projdeme hlubokou krizí, na jejímž konci bude možná probuzení do úplně jiného světa, než na jaký jsme dnes zvyklí.
-vd-

Přišlo e-poštou

07/03/2026

Der bosnisch-serbische Führer Milorad Dodik hat den ukrainischen Präsidenten Wladimir Selenskyj scharf angegriffen und ihm Respektlosigkeit gegenüber Ungarn vorgeworfen. Auslöser sind Äußerungen Selenskyjs, die Dodik als Drohungen gegen den ungarischen Ministerpräsidenten Viktor Orban wertet. Er spricht von einem offenen Akt der Feindseligkeit Kiews gegenüber der Souveränität Budapests.

Dodik erklärte, Selenskyj sei „nicht in der Lage, dem ukrainischen Volk etwas anderes als Leid und Armut zu bieten“ und richte seine Angriffe deshalb gegen Staatschefs, die aus seiner Sicht für „Sicherheit und Wohlstand“ ihrer Bürger sorgen. Hintergrund des Konflikts ist der Streit um ein milliardenschweres EU-Militärpaket für die Ukraine, das Ungarn blockiert. Selenskyj soll Orban demnach erneut scharf attackiert und indirekt mit dem Einsatz ukrainischer Streitkräfte gedroht haben, falls Budapest seine Blockadehaltung beibehält.

Der bosnisch-serbische Politiker bezeichnete Selenskyj zudem als „Schauspieler, der eine Komödie spielt, während sein Volk eine Tragödie erlebt“. Die Spannungen zwischen Kiew und Budapest hatten sich bereits zuvor an der Frage russischer Öllieferungen über die Pipeline „Druschba“ entzündet, nachdem Ungarn der Ukraine „Erpressung“ vorgeworfen hatte. Die jüngsten Aussagen Dodiks unterstreichen, wie stark die Auseinandersetzung um Sanktionen, Militärhilfen und Energieversorgung die politischen Frontlinien in Europa weiter verschärft.

Keby ste boli ešte ochotní, tak súrne treba urobiť zbierku, stále nemá dosť táto verbež. Ukrajinci hovoria o únose a krá...
06/03/2026

Keby ste boli ešte ochotní, tak súrne treba urobiť zbierku, stále nemá dosť táto verbež. Ukrajinci hovoria o únose a krádeži, lebo je úplne legálne a bežné voziť stovky miliónov cez hranice.

Miroslav Čimo : Bez politikov by neboli vojnyBolo by dosť vody , pôdy, zdravý život ČIMO : NIE SME právny štát❗️Ústava S...
06/03/2026

Miroslav Čimo :

Bez politikov by neboli vojny

Bolo by dosť vody , pôdy, zdravý život

ČIMO : NIE SME právny štát❗️

Ústava SR
Čl. 44 (1)

Každý má právo
na priaznivé životné prostredie.

(2) Každý je povinný chrániť a zveľaďovať životné prostredie a kultúrne dedičstvo. )
(3) Nikto nesmie nad mieru ustanovenú zákonom ohrozovať ani poškodzovať životné prostredie, prírodné zdroje a kultúrne pamiatky.
(4) Štát dbá o šetrné ❗️využívanie prírodných zdrojov,

o ochranu poľnohospodárskej❗️ pôdy a lesnej pôdy, o ekologickú rovnováhu a o účinnú starostlivosť o životné prostredie a zabezpečuje ochranu určeným druhom voľne rastúcich rastlín a voľne žijúcich živočíchov.

(5) Poľnohospodárska pôda a lesná pôda

ako neobnoviteľné prírodné zdroje

požívajú❗️

osobitnú ochranu ❗️

zo strany štátu a spoločnosti.

BATERKÁREŃ v Šuranoch
nanútili proti ľuďom a

v rozpore s duchom Ústavy SR

🇸🇰Pozvite priateľov
t.me/miroslavkamensky

https://youtu.be/ErqwnWcB1SE?is=ZPQJ-KKyXOGc_WOe

Zakladateľ a generálny manažér hudobného vydavateľstva, zakladateľ módnej značky, spevák, hudobník, autor hudby.Hosť dnešnej relácie: Miroslav ČimoModeruje: ...

Vyše 100 amerických vojakov zajatých v Iráne. Snáď si to patrične užijú americký hrdinovia, vrahovia detí, kolonizátori,...
06/03/2026

Vyše 100 amerických vojakov zajatých v Iráne. Snáď si to patrične užijú americký hrdinovia, vrahovia detí, kolonizátori, okupanti a teroristi.

Address

Semerovo
94132

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Prebudení 2022 posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share