26/05/2026
ODOVZDANÁ POMOC OD NÁVŠTEVNÍKOV DIVADLA - ĎAKUJEME DARCOM!
V rámci benefičného koncertu, ktorý prebehol uplynulú nedeľu, odovzdal starosta obce mamičke Nelky Tomekovej fianančnú pomoc, ktorú venovali návštevníci (aj herci) divadelného predstavenia „Dožinky“, ktoré sa konalo v KD A. Jurkovičovej. Všetkým diákom, miestnym aj cezpoľným, patrí veľké poďakovanie, rovnako ako členom kultúrnej komisie, ktorí túto pomoc iniciovali.
Sobotište týmito formami pomoci dokázalo, že je skutočným domovom, pretože domov je práve tam, kde sa človek môže spoľahnúť aj na pomoc druhých.
Zároveň opäť ukázalo, že sa dokáže spojiť pre dobrú vec, čo je základným predpokladom úspechu.
Ešte raz ďakujem všetkým organizátorom, účikujúcim aj návštevníkom benefičného koncertu, aj divadla!
starosta
(foto: S. Štefeček)