UNWLA - 76th Branch

UNWLA - 76th Branch Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from UNWLA - 76th Branch, Public & Government Service, Warren, MI.

Як вчасно в моєму житті на дорозі мого духовного росту з’являються неймовірні люди , так як Роман Козар ( гість програми...
10/27/2023

Як вчасно в моєму житті на дорозі мого духовного росту з’являються неймовірні люди , так як Роман Козар ( гість програми Мій Світ ), від яких черпаєш найціннішу інформацію , знання , поради , які напряму стосуються нашого теперішнього життя . Дякую Всесвіту за знайомство з такими неймовірними людьми !!!!❤️❤️❤️

Містична історія Романа тут 👉 https://www.youtube.com/watch?v=Ar2imcbeVkEПрикраси Мій Світ 💎 https://www.instagram.com/miisvit.jewelry/Одяг Мій Світ 👕 htt...

10/05/2023
10/05/2023

🙏

Happy 4th of July to all of our friends! 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇦🇺🇦
07/04/2022

Happy 4th of July to all of our friends! 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇦🇺🇦

9 листопада Україна відзначає надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови. Це свято було вст...
11/09/2021

9 листопада Україна відзначає надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України на підтримку громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Воно спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти. Це свято направлене на об’єднання нації на шляху до відродження духовності, формування державності , адже саме рідна мова є найбільшим скарбом для кожного народу, ознакою зрілості громадського суспільства та гідного майбутнього прийдешніх поколінь.

Цього ж дня православна церква вшановує пам'ять святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила, і якого називають основоположником письмової української мови.
Отже , вітаємо вас, дорогі друзі !
Дбаймо всі разом про рідну мову! Збережімо її, як одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу! Повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації!

Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України.

11/07/2021
Наш 76-й відділ СУА приєднується до відзначення  Шевченківських днів , які проходять в Україні та світі 9 і 10 березня т...
03/10/2021

Наш 76-й відділ СУА приєднується до відзначення Шевченківських днів , які проходять в Україні та світі 9 і 10 березня та припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка.

Світла постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи. Його ім'я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.
Тарас Шевченко - поет, драматург, прозаїк, мислитель, історик, етнограф, фольклорист, який залишив велику образотворчу спадщину-понад тисячу творів.

За матеріалами різним інтернетних видань , ми підготували 10 найвлучніших фраз Тараса Шевченка, на яких виросло вже багато поколінь українців :

Кавказ
«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!».

І мepтвим, і живим…
«Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь».

Гамалія
«Огонь запеклих не пече».

До Основ’яненка
«Наша дума, наша пісня Не вмpе, не зaгинe… От де, люде, наша слава, Слава України!»

І мepтвим, і живим…
«Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинaють».

Заповіт
«Поховайте та вставайте, Кайдани порвіте І вражою злою кpoв’ю Волю окропіте».

Катерина
«Кохайтеся, чорнобриві, Та не з мocкалями, Бо мocкалі — чужі люде, Роблять лихо з вами».

І мepтвим, і живим…
«Якби ви вчились так, як треба, То й мудрость би була своя».

Тарасова ніч
«Зажурилась Україна — така її доля!».

Чи ми ще зійдемося знову?…
«Свою Україну любіть. Любіть її…Во врем’я люте. В останню, тяжкую минуту За неї Господа моліть».

Ми всі добре знаємо Шевченка , як поета , але Тарас Григорович, як художник займає одне із найпочесніших місць в українському образотворчому мистецтві. Шевченко був одним із перших художників, які прокладали новий реалістичний напрям, основоположник критичного реалізму в українському мистецтві. Загальновідомо, що Шевченко був одним із зачинателів і першим видатним майстром офорту у вітчизняному мистецтві. Сам він прекрасно володів всіма відомими тоді засобами графічного зображення.
До вашої уваги кілька заворожуючих картини Тараса Григоровича Шевченка.

02/14/2021

18 та 19 лютого 2021 року співробітники Генерального консульства України в Чикаго здійснюватимуть виїзне консульське обслуговування громадян України у

02/05/2021

June 5, 2021: The UNWLA will host its ###II Convention virtually.
Please check this page often for further details.

12/10/2020
12/01/2020

December 6:
Будь ласка, приєднайтеся до святкування 95 років
наших спільних успіхів і дружби!
Віртуальна ґала з приводу 95-ої річниці Союзу Українок Америки почнеться 6 грудня о 3 год. по полудні за Нью-Йоркським часом.
Чудова програма, з віртуальною годиною коктейлів, дасть Вам нагоду ознайомитися з досягненнями у нашій багатогранній діяльності. Відомі українські співаки та виконавці - Ірина Федишин, Петро Мага і Катерина Бужинська - приєднаються до нашого святкування!
Реєструйтеся тут: https://bit.ly/38DyR0S

11/28/2020

Перша українка, яка розповіла світу про Голодомор в Україні 1932-1933 рр. і сама померла від голоду.

МІЛЕНА РУДНИЦЬКА - доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, яка домоглася аби питання Голодомору в Україні винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста. Вона була першою, хто розповiв свiтовi про цю трагедiю.

Народилася Мiлена 15 липня 1892 року у Зборовi на Тернопiльщинi. Пiсля раптової смертi батька у 1906 р. її мати з дiтьми переїхала до Львова. Початкову освiту Мiлена здо­була вдома, згодом навчалася у кла­сичній гiмназiї у Львовi та на фiлософському факультеті Львiвського унiверситету, де отрима­ла диплом учителя фiлософiї i мате­матики. Продовжила навчання у Вiднi, де готувала дис­ертацiю “Математичнi основи естетики Ренесансу”.

Замiж Мілена вийшла, як на той час, пiз­но — у 27 рокiв, за Iвана Лисяка, ад­воката та економiста, талановито­го журналiста-редактора. У роки Пер­шої свiтової вiйни їхня оселя у Відні була центром зустрiчей української еміграційної по­лiтичної й культурної елiти. Зокрема, постiйни­ми гостями-приятелями були Євген Коновалець i Лука Мишуга. Там же, у Вiднi, народився їхнiй єдиний син Iван Лисяк-Рудницький - вiдомий iсторик, полiтолог та педагог.

Професiйну кар’єру Мiлена розпоча­ла в Учительськiй семiнарiї у Львовi, згодом викладала на вищих педаго­гiчних курсах. Здавалося б, працюй, дослiджуй, насолоджуйся життям… Але душа болiла за рiдний народ, тому наприкiнцi 1920-х рр. вона залишила пра­цю вчительки й цiлком присвятила се­бе громадськiй та полiтичнiй роботi.
Будучи здiбною органiзаторкою, очо­лювала низку жiночих рухiв та об’єд­нань. Зокрема, працювала в центральнiй управi Союзу українок у Львовi, Укра­їнському жiночому конгресi у Станiсла­вовi, репрезентувала укра­їнський рух на мiжнародних жiночих конгресах.

У 1928 року Мiлена очолила Союз українок i стала делегаткою Сей­му Польщi вiд Українського нацiональ­но-демократичного об’єднання (УНДО). У парламентi вона смiливо й напо­легливо захищала українську спра­ву як у його комiсiях (освiтнiй та за­кордонних справ), так i в численних виступах. Привернула загальну ува­гу ораторським талантом, логiкою та неспростовною аргументацiєю, зов­нiшньою привабливiстю, вродою та елегантнiстю, а головне — вiдважною критикою польської влади за переслi­дування української культури, руйну­вання української школи й Церкви, за­суджувала пацифiкацiю українцiв на початку 1930-х рокiв.

У час Голодомору вона була заступником голови Українсько­го громадського комiтету рятунку України у Львовi, головним завданням якого було розповiсти свiтовi про масовий голод на українських землях у складi СРСР та органiзувати масштабну допомогу голодуючим. Члени комiтету провади­ли просвiтницько-органiзацiйну дiяль­нiсть: писали до мiжнародних органi­зацiй, засновували комiтети допомоги українським селянам, листовно звер­талися до свiтових полiтичних дiячiв, улаштовували мiжнароднi конферен­цiї та зустрiчi. Сама Мiлена була од­нiєю з тих, хто активно органiзовував допомогу потребуючим.

Мiлена Рудницька вiдповiдала за мiжнародний напрям. За сприяння iнтернацiональних жiночих органiзацiй та пiдтримки впливових українських полiтичних дiячiв за кордоном їй вдалося переконати тодiшнього президента Лiги Нацiй — прем’єр-мiнiстра та мiнiстра закордонних справ Норвегiї доктора Югана-Людвiга Мовiнкеля — винести питання допомоги голодуючим радянської України на обговорення Ради Лiги Нацiй (саме Норвегія тоді найбільше підтримувала ідею розповісти світу про Голодомор і вжити заходів щодо СРСР).

29 вересня 1933 року в Женевi вiдбулося засiдання Лiги Нацiй за участі 14 держав. Пiд час засiдання Мiлена разом з iншими представниками української делегацiї напружено очiкувала результатiв у коридорi палацу Вiльсона, тодiшньої резиденцiї Лiги Нацiй. Пiсля кiлькагодинного обговорення стали вiдомi деталi й хiд наради. Президент Мовiнкель чотири рази брав слово, щоб переконати представникiв країн-учасниць у важливостi допомоги жителям радянської України. Вiн заявив, що норвезький народ готовий на найбiльшi жертви, щоб допомогти голодуючим, i закликав великi народи до мужнього виступу й жертовностi. Проте представники великих держав були зацiкавленi у спiвпрацi з СРСР i не пiдтримали заклику Мовiнкеля. Вони аргументували це тим, що СРСР не є членом Лiги Нацiй, i, таким чином, голод — внутрiшня проблема країни. Наслiдком голосування щодо питання надання допомоги УСРР став такий розподiл голосiв: “за” — чотири держави (Iрландiя, Iталiя, Нiмеччина i Норвегiя), “проти” — 10 країн.

16-17 грудня 1933 року Мiлена Рудницька виступила на мiжнароднiй конференцiї у Відні з закликом чинити тиск на радянську владу. Проте прихильники СРСР заперечували масовий голод в Українi, усiляко замовчували будь-яку правдиву iнформацiю.

Пiзнiше з болем у душi Мiлена Рудницька у своїй працi “Боротьба за правду про Великий Голод” напише: “Двадцять п’ять рокiв тому, навеснi 1933-го року, масовий голод на Українi, зорганiзований Кремлем для зламання опору українського селянства проти колективiзацiї та для приборкання непокiрливого українського люду, дiйшов був до вершкового пункту… Уся Україна, вздовж i впоперек, була дослiвно вкрита трупами… Нема сумнiву, що Великий Голод був найбiльшою катастрофою, яку Україна пережила протягом усiєї своєї iсторiї”.

Мiлена Рудницька впродовж усього життя невтомно пропагувала українську iдею в Європі, працювала в рiзних жiночих рухах. Свiй талант патрiотка виявила й у царинi лiтератури, написавши низку публiцистичних праць.

Але постійним і пекучим болем Мілени було усвідомлення, що тоді, в 1933 році, українців можна було врятувати від голодної смерті, але через небажання лiдерів великих європейських країн, цього не відбулося. Очевидно, тому у вiцi 83 рокiв вона свiдомо вiдмовилася вiд їжi. Померла 29 березня 1976 року в Мюнхенi, де й була похована. Пiсля проголошення Україною незалежностi, у 1993 роцi її перепоховали у Львовi в родиннiй гробницi на Личакiвському цвинтарi.

Підготовлено за матеріалами Світ.ua спеціально для Diaspora.ua , передрук - за умови активного посилання на Diaspora.ua.

11/04/2020

Справа Марківа: італійський суд 3 листопада виправдав українського нацгвардійця

10/28/2020

A special video presentation commemorating the 87th anniversary of the 1932-1933 Holodomor Genocide will be presented on this page beginning November 1. Please check this page frequently for more details.

Український музей історії запрошує на віртуальну виставку до Дня Пам'яті про Голодомор .
10/22/2020

Український музей історії запрошує на віртуальну виставку до Дня Пам'яті про Голодомор .

10/08/2020

December 6: The UNWLA 95th Anniversary Gala will be held virtually beginning at 3 pm (EST).

Register here: https://bit.ly/38DyR0S

A wonderful program, with cocktail hour, is planned highlighting our various achievements. Renowned guest artists from Ukraine: Iryna Fedyshyn, Petro Maha and Kateryna Buzhynska, Iryna Shynkaruk and Trioda Band will join our celebration.

Будь ласка, приєднайтеся до святкування 95 років
наших спільних успіхів і дружби!
Віртуальна ґала з приводу 95-ої річниці Союзу Українок Америки почнеться 6 грудня о 3 год. по полудні за Нью-Йоркським часом.

Чудова програма, з віртуальною годиною коктейлів, дасть Вам нагоду ознайомитися з досягненнями у нашій багатогранній діяльності. Відомі українські співаки та виконавці - Ірина Федишин, Петро Мага і Катерина Бужинська - приєднаються до нашого святкування!
Реєструйтеся тут: https://bit.ly/38DyR0S

08/14/2020

Please contact your representatives in the Senate and the House to sponsor this bill

08/12/2020

Limited quantities

08/11/2020
06/06/2020
06/05/2020

The deadline for applications has been extended until August 1.

04/23/2020

Прошу всіх поширити ще раз прес-реліз про конкурс ім. Марусі Бек, який дасть можливість молодим дівчатам і жінкам проявити свою позицію в суспільстві і любов до України.

04/20/2020

Please note the new date for our UNWLA Convention:
June 4-6, 2021

04/19/2020

ХРИСТОС ВОСКРЕС 💐❤️🙏

04/15/2020
04/08/2020
04/06/2020
04/02/2020
03/20/2020

A letter from our President. Wishing everyone good health during this pandemic.

03/11/2020
А ми в свою чергу, передаємо вітання і подяку всім нашим дорогим дівчаткам-матусям , з якими ми разом сіємо добро на зем...
12/28/2019

А ми в свою чергу, передаємо вітання і подяку всім нашим дорогим дівчаткам-матусям , з якими ми разом сіємо добро на землі .. 💞💞💞

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Повністю назва свята звучить так: Міжнародний день добро...
12/05/2019

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера.
Повністю назва свята звучить так: Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (International Volunteer Day for Economic and Social Development). Відзначати день добровольців, або волонтерів, запропонувала Генеральна Асамблея ООН в 1985 році.
Хто такі волонтери? Це люди, які безоплатно витрачають свій час і сили на благо суспільства. За покликом серця надають допомогу іншим, піклуються про хворих та бідних.
У сучасному світі так мало місця залишається для безкорисливості та щедрості, так що волонтерська праця, яка не вимагає оплати і навіть подяки, особливо цінна.
В цей гарний день, щирі вітання всій невтомній команді 76-го відділу СУА , а також велика вдячність кожній союзянці за жертовну роботу на полі Благодійності 🇺🇦💙💛💞

Ось і відзвеніла детройтська дитяча Вишиванка , організована нашим 76-м відділом СУА 🤩🤩🤩👍👍👍За плечима хвилювання , репет...
11/11/2019

Ось і відзвеніла детройтська дитяча Вишиванка , організована нашим 76-м відділом СУА 🤩🤩🤩👍👍👍За плечима хвилювання , репетиції з дітьми , господарсько-кухонні приготування ... Знову великий успіх !🎉🎊
Сердечно дякуємо громаді Детройту за постійну підтримку наших заходів !💞💞
(Повний фото-відео звіт , з подяками усім , хто долучився , вже в дорозі ..🤗🤗)

76-й відділ СУА, (хоч і не в повному складі) , взяв участь у благодійному концерті Олександра Божика , організованого Re...
11/11/2019

76-й відділ СУА, (хоч і не в повному складі) , взяв участь у благодійному концерті Олександра Божика , організованого Revived Soldiers Ukraine , 3 листопада , в Українському культурному центрі Детройту ...Дякуємо нашій союзянці-пекарці Лесі Лапшинській за солодощі, які були благодійним внеском до проведення заходу , від нашого відділу СУА .

10/29/2019

Союз українок Америки надіслав гуманітарну допомогу для дітей з будинків малятка

Відділ Союзу українок Америки (СУА) UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. у Мічігані надіслав до України одяг та іграшки дітям з будинків малятка та родинам, що потребують допомоги. Дякуючи щедрості 76 відділу Союзy українок Америки в Мічигані, велика посилка з гуманітарної допомогою – одягом та іграшками – була отримана «Союзом українок» в Україні. Речі будуть розподілені у дитячий центр та родинам, які потребують допомоги. Речі швидко передивились, склали, і у ближчий час вони поїдуть до майбутніх власників.
Джерело: ukrinform. ua

🤩🤩Ну що ж , не дивлячись , що з кожним днем стає холодніше і холодніше , до нас з вами , дорогі українсько-американські ...
10/27/2019

🤩🤩Ну що ж , не дивлячись , що з кожним днем стає холодніше і холодніше , до нас з вами , дорогі українсько-американські родини Великого Детройту , наближається надзвичайно тепле , надзвичайний світле родинне свято❤️❤️ ...Наша традиційна , багаааторічна дитяча Вишивана Забава🤩😍 ...Це свято вже так довго існує🙄 , що перші дітки , які брали участь у виступах , вже приводять сюди своїх внуків 🤩🤩🤩 І ми дуже тішимося , що наша Вишиванка , з роками не тільки не втрачає популярності , а навпаки , ми щоразу маємо все більше і більше гостей ...👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧👩‍👩‍👧‍👧👨‍👨‍👧 А знаєте чому ? 🤔Правильно ! 🤩Тому що немає нічого , ну просто ні-чо-го милішого, ніж маленькі , співаючо-танцюючі сонечка на сцені 🤩🤩😍😍🌞🌞🌞🌞🌞🌞
Отже ,76-й відділ СУА , вже традиційно запрошує нашу громаду до себе в гості 🤗🤗...Ми вас радо чекаємо 😍😍.... а всі деталі ось тут...⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️

Address

Warren, MI
48092

Opening Hours

Monday 3pm - 7pm
Tuesday 3pm - 7pm
Wednesday 3pm - 7pm
Thursday 3pm - 7pm
Friday 3pm - 7pm

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when UNWLA - 76th Branch posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to UNWLA - 76th Branch:

Videos

Share


Comments

Our staff working with UNWLA - 76th Branch volunteers!
Шановні українці! Комітет Голодомору США закликає всіх до дії - підписати петицію до Колеґії Пулітцерівської нагороди за відкликання нагороди за журналістику 1932 року пропаґандистові В. Дюранті.
Він стверджував, що в Україні не було голоду під час геноциду, відомого як Голодомор, лише про те, що деякі люди були голодні і таким чином свідомо сприяв приреченню на голод мільйонів українців. Він був майстром „фальшивих новин“, які були сприйняті довірливою та несвідомою европейською та американською громадськістю.
Петиція за посиланням: https://www.change.org/p/the-new-york-times-and-pulitzer-prize-board-revoke-walter-duranty-pulitzer-prize?fbclid=IwAR2UvluQVS1ET3gLpMtHMEZiV5LvHEwJAt2Q8o0dCUZqA6YAapRLiTfmZ5o
Будь ласка, запрошуйте людей до активного підписання цієї петиції через соцмережі та ЗМІ. Разом ми можемо багато! Щиро дякую вам за участь.
Check out our event calendar to see the upcoming community events!

Submit your upcoming event to our calendar, visit: www.usmfcu.org/event-calendar

Ukrainian Cultural Center
StJosaphat Parish
UNWLA - 76th Branch
Пані та Панове! Друзі!
Шановна Українська Громадо!

Наша скромна твірня Laboratory продовжує працювати на 2-гою частиною документальної стрічки про одного з найвизначніших Українських поетів ХХ століття — Олега Лишегу.

Стрічка так і називається: «Lysheha».

Першу частину стрічки нам вдалося презентувати на день народження
цього непересічного поета, драматурга та перекладача — тобто 30 жовтня.

Запрошуємо її переглянути за цією ланкою:
https://www.youtube.com/watch?v=gH4IRkvfX1Q

На жаль, на завершення 1-ї частини фільму «Lysheha» нам вдалося зібрати лише близько половини необхідної суми,
але ми дотрималися взятої на себе обіцянки, і таки оприлюднили цю частину саме 30 жовтня!

І ми продовжуємо працювати на «Лишегою» далі.

Другу частину відео життєпису Олега Лишеги ми хочемо доробити й представити 17 грудня 2020 року — до чергових роковин: до дня смерти Мистця.

Накручування (зйомки) відбуваються в Україні та США. Наша невеличка творча спіла працює цілодобово, аби встигнути це здійснити до оголошеної дати: залишається буквально кілька тижнів....

Ми не втомлюємося дякувати всім, хто вже долучився своїм внеском до 1-ї частини стрічки «Lysheha»!

Але нам досі потрібна ваша допомога... Ціна питання порівняно невеличка — $2000.

Самі розумієте:
така стрічка — це не якась осоружна попсня,
це не скандальна політична одноденка,
це не тупі цицьки-пуцьки,
зрештою — це явно НЕ комерційний проєкт, здатний підтягнути під себе бізнесових спонсорів!

Тому й звертаємося до Небайдужих! Збираємо толокою!
Сума пожертви — значення не має: будемо вдячні за будь-який внесок!
Тож Підіймаймо і Тримаймо Українську Культуру Разом!

Офіційна завабка (трейлер) фільму «Lysheha» — дивіться тут:
https://www.youtube.com/watch?v=uwLm3DjlRcU

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОФІРИ

PayPal: paypal.me/niwroku

USD — SWIFT переказ:
IBAN — UA193052990000026201745148386
SWIFT CODE/BIC — PBANUA2X

BANK OF BENEFICIARY — PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

BENEFICIARY — YURCHENKO RUSLAN, index 01001, Ukraine, city Kyiv, street Lavrukhina, building 5, flat 127
ACCOUNT — 4731219600216851
CORRESPONDENT ACCOUNT — 0011000080

INTERMEDIARY BANK — JP MORGAN CHASE BANK,
INTERMEDIARY BANK SWIFT CODE/BIC — CHASUS33

UAH (Українська гривня)
IBAN — UA803052990000026208663059442
«ПриватБанк»

Приват Банк (поповнення картки)
4149 6293 0041 3622
на ім'я
Юрченко Руслан Володимирович (співрозпорядник Фільму)

Призначення платежу / коментар до Платежу:
Lysheha-2
• • • • • • • •

ДОВІДКА
Фільм про Олега Лишегу стане VII із нашого циклу “Поети”.
https://www.offlaboratory.com/the-poets-series

Ще за життя улюбленого поета режисер OFF Laboratory Frazé-Frazénko встиг відзняти десятки годин відеоматеріалів, поспілкувався про нього з українськими та американськими митцями.

Впродовж останніх п’яти років ми працювали над фільмом власними силами й коштами.

Наступні 3 тижні ми інтенсивно працюватимемо, щоб завершити другу частину фільму до роковин смерті Олега — 17 грудня.

Для цього нам дуууже потрібна ваша фінансова допомога.
Ціна питання — $2000, яка необхідна на:

— дознімання і опрацювання нових інтерв'ю та відео спогадів про Поета

— створення і запис музики, якою займається чудовий композитор Андрій Орел;

— монтаж, постпродакшн
— організацію онлайн-прем’єри та, якщо це буде можливим — офлайн.

Наперед вдячні за будь-яку пожертву на підтримку нашого скромного літературно-поетичного засновку!

Обіцяємо ще не раз Вас порадувати цікавою кіно документалістикою!

Щиро Ваша OFF Laboratory 💟
https://www.offlaboratory.com/

FB
https://www.facebook.com/offlaboratory

YT OFF Laboratory Music
https://www.youtube.com/OFFLaboratoryMusic

YT Frazé-Frazénko
https://www.youtube.com/c/OleksandrFrazeFrazenko

+380 67 94 65 834 — WhatsApp, Telegram, Viber

«Lysheha» (p.1)
https://www.youtube.com/watch?v=gH4IRkvfX1Q
Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі. І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. А напередодні свят творити добро саме час і, як кажуть, сам Бог велів.
У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин отримали посилку з гуманітарною допомогою зі Сполучених Штатів Америки від 76-ого відділу Союзу Українок Америки у Детройті (UNWLA -76th Branch), де зараз в.о. голови є наша землячка та випускниця школи Наталія Шморон.
Допомогу розділено між трьома дівчатами з початкових класів.
Щиро дякуємо UNWLA - 76th Branch та особисто Nataliya Shmoron за допомогу дітям з малозабезпечених сімей та дітям, позбавленим батьківського піклування.
А також хочемо висловити подяку сім'ї місцевих підприємців за подарований смартфон дитині з малозабезпеченої сім' ї, яка навчається у нашій школі.
Учень 4-Б класу Гринчук Максим (позбавлений батьківського піклування) теж одержав планшет від клієнта Райффайзен банк АВАЛЬ, який побажав залишитися невідомим. Щиро вдячні.
Нехай Бог благословить вас та ваші родини!
Веселих свят!
#}