05/06/2026
2026 m. birželio 4–5 dienomis net 6 Vilniaus Šilo ugdymo centro vaikai dalyvavo dviejų dienų Lietuvos plaukimo čempionate ir garbingai atstovavo Vilniui.
Tarp 15 Vilniaus plaukikų buvo ir iš mūsų centro vaikai: Danielius, Atėnė, Rugilė, Deimantė, Romas ir Benjaminas.
Vaikai parodė didžiulį ryžtą, drąsą ir sportinę dvasią. Džiaugiamės gausybe iškovotų pirmų, antrų ir trečių vietų. Kiekvienas startas buvo ne tik kova dėl medalio, bet ir dar vienas įrodymas, kad atkaklumas, tikėjimas savimi ir trenerių palaikymas veda į nuostabius pasiekimus.
Labai didžiuojamės savo mokiniais – jų pastangos, šypsenos, pergalės ir noras judėti pirmyn įkvepia mus visus. Jūs esate tikri šaunuoliai ir didelis Vilniaus Šilo ugdymo centro pasididžiavimas! 💙🏊♀️🏅