02/06/2026
Drodzy Muzycy!
Zbliża się kolejna edycja „Wokół Gitary”. W tym roku spotkamy się w nieco zmienionej formule, ale jedno pozostaje bez zmian – wspólne granie i dobra energia!
Zapraszamy wszystkich: gitarzystów, basistów, perkusistów, wokalistów i tych, którzy po prostu lubią robić muzyczny hałas w szczytnym celu. Poziom zaawansowania nie ma znaczenia – liczą się chęci, dobra zabawa i spotkanie ludzi, których łączy pasja do muzyki.
W tym roku chcemy stworzyć Wielką Orkiestrę Spontaniczną 😮🥳 Im nas więcej, tym lepiej (i głośniej!), dlatego zapraszamy muzyków indywidualnych, domy kultury, ogniska muzyczne oraz wszystkich chętnych do wspólnego grania – zagramy „Hey Joe”.
Dla grających przygotowaliśmy również pewną niespodziankę. Jaką? Tego jeszcze nie zdradzimy – w końcu odrobina tajemnicy dobrze brzmi w każdej tonacji 😉
Do zobaczenia 19 czerwca!
Tego samego dnia o godz. 15.00 odbędą się warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim, wirtuozem gitary, twórcą Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu.
Zainteresowanych zapraszamy do zapisów (sekretariat MDK Kamienica) – ilość miejsc ograniczona.
Miejski Dom Kultury Bielsko-Biała Bielsko-Biała Pełna Kultura