31/05/2026
Dziś odbył się egzamin kończący Szkolenie Podstawowe Strażaka Ratownika Ochotniczych Straży Pożarnych.
Organizatorem szkolenia była Komenda Powiatowa PSP w Dębicy
Do kursu przystąpiło troje druhów z naszej jednostki, którzy zdali egzamin z wynikiem pozytywnym, co uprawnia ich do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczo gaśniczych.