27/04/2026
W piątek, 24 kwietnia, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych.
Uroczystość rozpoczęliśmy od hymnu państwowego, a następnie oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Joanna Porębska.
Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Piotr Bobrowski - Przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania, który aktywnie włączył się w uroczystość, pomagając we wręczaniu medali za osiągnięcia sportowe.
Nie zabrakło wspomnień z ostatnich lat, części artystycznej oraz najważniejszego momentu - wręczenia świadectw i nagród dla wyróżnionych uczniów.
Każdy z absolwentów otrzymał pamiątkowy pin z logo szkoły, wykonany w szkolnej pracowni reklamy. Uczniom wyróżnionym zostały one wręczone w auli przez ramię robota zaprogramowane specjalnie przez uczniów kierunku technik automatyk.
Na koniec czekała także ścianka fotograficzna, przy której świeżo upieczeni absolwenci TZN wykonywali ostatnie pamiątkowe zdjęcia w murach szkoły.
Drodzy Maturzyści - dziękujemy za wspólne lata, zaangażowanie i wszystkie chwile i współtworzenie społeczności szkolnej.
Życzymy Wam powodzenia na maturze, odwagi w spełnianiu marzeń i wielu sukcesów w dorosłym życiu!
💙 Jesteśmy z Was dumni!
📸 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.