31/05/2026
III Triathlon Opolski w Nowych Siołkowicach za nami! 🏊🚴🏃
Mimo że pogoda próbowała pokrzyżować plany zawodnikom, na starcie stanęło ponad 400 uczestników, którzy pokazali ogromną determinację, wolę walki i sportowego ducha. Triathlon to nie tylko rywalizacja z innymi, ale przede wszystkim z własnymi słabościami i granicami. Każdy, kto ukończył zawody, zasługuje na słowa uznania.
Z dumą informujemy, że w kategorii służb mundurowych – sztafety, I miejsce zajęła drużyna reprezentująca Zakład Karny w Głubczycach w składzie: Marcin Dziurny, Przemysław Michalak oraz funkcjonariusz Zakład Karny w Raciborzu Damian Paul. 🏆👏
II miejsce wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Ozimku, natomiast III miejsce zajęła reprezentacja Areszt Śledczy w Opolu.
Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom zawodów. Dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje, ambitną rywalizację i godne reprezentowanie swoich formacji. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wyzwaniach! 💪