03/06/2026
Dzisiejszy dzień w Klubie Senior+ rozpoczął się od porannej gimnastyki. 🤸♀️🤸♂️Następnie odbył się słodki poczęstunek, podczas którego Seniorzy mogli wspólnie porozmawiać i spędzić miło czas.
W dalszej części spotkania uczestnicy brali udział w grach stolikowych oraz karcianych. Była to doskonała okazja do integracji, ćwiczenia pamięci i koncentracji, a także wspólnej zabawy w przyjaznej atmosferze.
Dzień upłynął w miłym nastroju, sprzyjając aktywności, relaksowi i budowaniu wzajemnych relacji.