18/05/2026
🩸Uczniowie klasy 3b w ramach projektu „Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” odwiedzili Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej 😊
🔬 W programie wizyty znalazły się:
• laboratorium analityczne i nowoczesna diagnostyka,
• bank krwi 🩸,
• izba przyjęć,
• oddziały szpitalne i poznanie codziennej pracy personelu medycznego.
💙 Serdecznie dziękujemy władzom superprofesjonalnemu personelowi szpitala, którzy podzielili się z naszą młodzieżą pasją i oddaniem; stokrotne podziękowania dla Pana Dyrektora dyrektorowi Jarosława Maroszka oraz Naczelnej Pielęgniarce Pani Wioletcie Kosibie-Rogali – za życzliwe przyjęcie i poświęcony czas.
Szczególne podziękowania kierujemy do dr. Piotra Trojniaka za przygotowanie programu wizyty, zaangażowanie oraz podzielenie się wiedzą i doświadczeniem. ❤️
https://www.urszulanki.edu.pl/