01/06/2026
Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród świętowała dziś Dzień Dziecka 👱♂️👱♀️👶🙎♀️🙎razem z Przedszkolakami, Uczniami oraz najmłodszymi maluchami ze Żłobka ❤️ - częstując ich pysznymi lodami 🍦🍦🍦i życząc wszystkim dzieciom tym małym i tym "nieco" większym wszystkiego co najlepsze.🥳
Uśmiechy dzieci mówiły wszystko!😁🎈🧸🍦