17/06/2026
🐸🐭 Grupa Żabki i Myszki 🐭🐸
🍦🍨 Lody, lody dla ochłody! 🍨🍦
Podczas naszych cotygodniowych zajęć sensorycznych zamieniliśmy się w prawdziwych mistrzów lodowych deserów! 👩🍳👨🍳✨
🥣 Do stworzenia wyjątkowych „lodów” wykorzystaliśmy:
➡️ mąkę pszenną
➡️ mąkę ziemniaczaną
➡️ olej
➡️ wodę
➡️ kolorowe barwniki spożywcze 🌈
👋 Mieszaliśmy, ugniataliśmy, formowaliśmy i rozwijaliśmy zmysły poprzez świetną zabawę sensoryczną! 🤗
🍦 Następnie nakładaliśmy własnoręcznie wykonane gałki lodów do prawdziwych wafelków oraz dekorowaliśmy je kolorową, słodką posypką ✨🌈🍬
😄 Było kreatywnie, kolorowo i bardzo wesoło!