01/06/2026
Dzieciństwo to wyjątkowy czas pełen radości, ciekawości świata, pierwszych przyjaźni i marzeń, które wydają się nie mieć granic. To czas odkrywania, nauki i beztroskich chwil, które na zawsze pozostają w pamięci.
Drodzy Najmłodsi Mieszkańcy Gminy Sanok! Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam, abyście nigdy nie tracili odwagi do odkrywania nowych rzeczy i wiary we własne możliwości. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele powodów do uśmiechu i pięknych przygód. Niech otaczają Was ludzie pełni życzliwości i wsparcia – rodzice, bliscy, nauczyciele oraz przyjaciele, którzy będą pomagać Wam rozwijać skrzydła. Niech świat, który Was otacza, będzie bezpieczny, pełen dobra, a dzieciństwo pozostanie wyjątkowym czasem, do którego będziecie wracać z radością i uśmiechem przez całe życie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 🌞🍀