04/06/2026
💥Uroczyste zakończenie roku akademickiego starogardzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku było nie tylko podsumowaniem kolejnych miesięcy nauki i aktywności, ale także piękną okazją do świętowania 20-lecia tej wyjątkowej inicjatywy. 🎓🌷
Patrząc na zaangażowanie, energię i pasję słuchaczy , trudno nie dostrzec, jak wielką wartością jest nieustanna chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i budowania relacji międzyludzkich. To właśnie takie miejsca pokazują, że ciekawość świata i aktywność nie mają wieku. 💙
Szczególne wzruszenie towarzyszyło wspomnieniom o początkach Uniwersytetu oraz osobach, które przez dwie dekady tworzyły jego historię. Dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i sercem przyczyniają się do rozwoju tej niezwykłej społeczności. 🌸
Gratuluję wszystkim słuchaczom ukończenia kolejnego roku akademickiego i życzę, aby czas wakacyjnego odpoczynku przyniósł wiele radości, inspiracji oraz sił do podejmowania nowych wyzwań. ☀️📚